Reprezentanci Bocar Włókniarz Częstochowa i UKS Speedway Rędziny startowali w III i IV rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski w mini-żużlu w klasie 85-125 cc. Na podium znalazł się zawodnik Bocar Włókniarza Kacper Halkiewicz.

Podczas III rundy IMP żużlowiec Bocar Włókniarz Częstochowa Kacper Halkiewicz zajął wysokie 2. miejsce. Halkiewicz podczas 4 startów wywalczył 10 punktów. 5. miejsce (8 punktów) zajął Wiktor Andryszczak z UKS Speedway Rędziny, a 9. pozycję Mikołaj Szlempo (4 punkty). Podczas zawodów startowało 12 zawodników.

Młodzi żużlowcy Bocar Włókniarz i UKS Speedway Rędziny startowali w IMP na mini-żużlu w Gdańsku. Na podium Kacper Halkiewicz 2

W IV rundzie IMP rozegranej w Gdańsku najlepiej z adeptów żużla z Częstochowy i regionu spisał się Miłosz Kowalski z UKS Speedway Rędziny, który wywalczył 9 punktów, co dało mu 4. miejsce. Na 9. pozycji z 4 punktami został sklasyfikowany Paweł Caban z Bocar Włókniarz.

Przypomnijmy, że I i II runda IMP w klasie 85-125 cc odbyła się na minitorze w Rędzinach. Tam też częstochowianie i zawodnicy z Rędzin klasyfikowani byli w czołówce. Przypomnijmy, że na podium w Rędzinach w II rundzie IMP na mini-żużlu znalazł się Miłosz Kowalski z UKS Speedway Rędziny, a trzeci był Kacper Halkiewicz z Bocar Włókniarz. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali m.in.: Prezes Włókniarza Michał Świącik, Starosta Częstochowski Krzysztof Smela oraz Wójt Gminy Rędziny Paweł Militowski.