fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneBike Atelier MTB Maraton zagości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Bike Atelier MTB Maraton zagości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Bike Atelier MTB Maraton zagości na  Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W najbliższą niedzielę rowerzyści pojawią się w Żarkach i okolicy.

Zawody już 26 września. Start i meta w Żarkach. Na zawodników czekają cztery dystanse: PRO, HOBBY, MINI i FAMILY. Ich długość i trudność dostosowane są do umiejętności i kondycji zawodników. Startować mogą ci, którzy już mają duże doświadczenie w rowerowym ściganiu, jak i osoby, który na rower wsiadają raczej rekreacyjnie.

Co wybrać? Organizatorzy podpowiadają: jeśli czujecie się mocni, oczywiście PRO, bo to najdłuższy dystans w tym zestawieniu. Warto też rozważyć nieco łatwiejszy dystans HOBBY, lub wersję dla debiutantów i osób, które nie mają doświadczenia w ściganiu MTB, czyli dystans MINI. Rodzinom z kolei polecany jest dystans FAMILY.

Start i meta: Leśniowska Frajda (Żarki, ul. Źródlana)

ne Otwarcie biura zawodów – godzina 8. Starty na poszczególne trasy od godziny 10.30. Jako pierwszy do wyścigu ruszą uczestnicy dystansu PRO, dziesięć minut później odbędzie się start na dystansach MINI i FAMILY. Na koniec na trasy wyruszą zawodnicy w kategorii HOBBY i KIDO.

Dla uczestników maratonu przygotowano dwa duże parkingi. Jeden z nich na terenie targowiska w Żarkach, przy ulicy Piaski (bezpośredni zjazd z DW 789). Drugi będzie zlokalizowany przy ulicy Leśniowskiej, za sanktuarium.

Na terenie miasteczka maratonu na Turystycznej Fradzie będą dostępne m.in. stoiska partnerów wydarzenia, punkt gastronomiczny oraz myjki na rowery oraz punkt informacji turystycznej Gminy Żarki.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: https://bikeateliermaraton.pl/sezon-2021/mtb-maraton-2021-zarki

https://www.facebook.com/bikeateliermaraton

Mieszkańców gminy samorząd oraz organizatorzy zawodów proszą o cierpliwość. Należy się liczyć z utrudnieniami w dzielnicy Leśniów, szczególnie ul. Źródlana i sąsiednie.

Jak było rok temu, można zobaczyć oglądając film poniżej:

(Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com)

- Advertisment -spot_img

Popularne