fbpx
Strona główna Polecane Biegaj wokół stołu, pomóż szpitalom

Biegaj wokół stołu, pomóż szpitalom

Na Facebooku ruszyła akcja pod hasłem: “1 Kilometr wokół stołu”. Idea jest prosta — siedzisz w domu, nudzisz się, brakuje ci ruchu, przebiegnij jeden kilometr wokół stołu w swoim domu i przy okazji pomóż szpitalom walczyć z koronawirusem.

Biegaj wokół stołu, pomóż szpitalom 1
 • Opracowałem tę akcję, aby ludzie, którzy zmuszeni są teraz do przebywania w domach po prostu nie zwariowali i jednocześnie zadbali o swoją kondycję fizyczną — powiedział nam Marek Krakowian, częstochowianin, który rekreacyjnie zajmuje się bieganiem. – Teraz na Facebooku jest pełno różnych wyzwań dla internautów. Moje to jednak nie tylko dobra zabawa, ale także pomoc dla służby zdrowia. Akcję połączyłem bowiem pod zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu i środków ochrony osobistej dla personelu medycznego.
  Challenge #1kmwokolstolu nie jest trudny. Po pierwsze należy wesprzeć akcję z #zostanwdomu, po drugie pobiegać na dystansie jednego kilometra w domu, wokół tytułowego stołu. Wyczyn sportowy trzeba udokumentować — nagrać filmik, a następnie udostępnić na swoim profilu i nominować do zadania trzy kolejne osoby.
 • Chodzi o to, abyśmy się dobrze bawili, ale także w miarę możliwości pomogli szpitalom, więc na stronie: www.pomagam.pl/1kmwokolstolu ruszyła zbiórka — opowiada Marek Krakowian. – Akcja się rozwija. Rozchodzi się po necie jak koronawirus, Mamy już około trzydziestu filmików z zarejestrowanym biegiem. Na koncie akcji jest ponad pięćset złotych. Zachęcam do udziału kolejne osoby. Razem możemy zrobić coś fajnego. Ja zacząłem od biegu w przebraniu lekarza. Towarzyszyła mi córka. Bawmy się całymi rodzinami.
 • Akcje wspiera częstochowska grupa biegaczu “Jest Lepiej Run Team”.
  Oto krótka instrukcja wyzwania:
  1 Przebiegnij wokół stołu 1 km!
  2 Wrzuć filmik na Facebooka (może być tylko filmik z bieganiem, koniecznie z hasztagiem #1kmwokolstolu!
  3 Nominuj 3 osoby, pisząc im, na czym polega challenge.

Jak wyglądał pierwszy bieg wokół stołu, zobaczyć można klikając w link: https://tiny.pl/tzgdp

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here