fbpx

Bieg inny niż wszystkie. Ruszyły zapisy na wiosenną edycję Warta Trail 24 w Patrzykowie

Dobowy bieg/marsz nordic walking dla wytrwałych odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2024, ale już dziś można zgłosić swoje uczestnictwo w zawodach Warta Trail 24. Dla biegaczy i kijkarzy przygotowano trasę o długości 15,5 kilometrów, zaś fani dwóch kółek zmierzą się w rajdzie rowerowym na dystansie 28 kilometrów.

Trwają zapisy na III edycję Warta Trail 24 w Patrzykowie (gmina Pajęczno). Zawody, podczas których grupa śmiałków mierzyć się będzie z czasem i własnym słabościami, zaplanowano w dniach 27-28 kwietnia 2024. Organizatorzy przygotowali wiele konkurencji, zarówno dla najbardziej wytrwałych biegaczy/kijkarzy, jak i tych mniej doświadczonych. Rywalizacja odbywać się będzie na wyjątkowo urozmaiconej trasie, która przebiegać będzie w niezwykłej scenerii nadwarciańskich lasów.

Główną konkurencją zawodów Warta Trail 24 będzie 24-godzinny bieg i marsz nordic walking. Do wyboru będą też bieg i marsz nordic walking 12-godzinny lub 6-godzinny oraz bieg i marsz na pętli 15,5 km. Dla wielbicieli rywalizacji na dwóch kółkach przygotowana będzie 28-kilometrowa trasa rajdu rowerowego. Nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach, jak zapewniają organizatorzy będą też konkurencje biegowe dla dzieci i młodzieży.

Zainteresowani uczestnictwem w zawodach mogą zapisywać się na stronie: https://dostartu.pl/warta-trail-24-v10076

red., mat. Warta Trail 24

Czytaj także: Rozpędzony Darsoft Running Team. Kolejne udane występy częstochowskich biegaczy

Bieg inny niż wszystkie. Ruszyły zapisy na wiosenną edycję Warta Trail 24 w Patrzykowie 7
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/