Bez drzwi nie ma domu

0
303

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom lub remontował mieszkanie, doskonale wie, jak ważny jest odpowiedni dobór drzwi i okien. Izolują one nas od świata zewnętrznego, chroniąc przed intruzami i utratą ciepła, dają poczucie bezpieczeństwa, ale także mogą sprawić, że banalne na pozór wnętrza stają się ciekawe i oryginalne.
Decydując się na samodzielny zakup, a potem montaż drzwi narażamy się na popełnienie przynajmniej jednego z najczęściej zdarzających się błędów. Albo dobierzemy drzwi nieodpowiednie do charakteru wnętrza, niewłaściwe wymierzymy otwór potrzebny do prawidłowego osadzenia drzwi, nieprawidłowo dobierzemy strony, w które ma się otwierać skrzydło drzwiowe, albo nieprecyzyjnie osadzimy drzwi w ościeżnicy. Nie inaczej rzecz się ma z oknami. Lepiej więc zaufać profesjonalistom i powierzyć im zarówno dobór stolarki, jak i jej montaż.
Taką kompleksową usługę świadczy firma Made Doors, która mieści się w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej 197.

Bez drzwi nie ma domu 1
  • Oferujemy stolarkę drzwiową i okienną, zarówno standardową, jak i nietypową — opowiadają przedstawiciele firmy. – Klienci mogą u nas znaleźć nie tylko najnowsze produkty z rynku, ale także nietypowe drzwi na stare ościeżnice.
    Made Doors proponuje kompleksową usługę. Przedstawiciele firmy jadą na miejsce do klienta, dokonują pomiarów, doradzają, jaka stolarka będzie najlepsza dla danego pomieszczenia, a następnie fachowo i szybko dokonują montażu.
  • Podchodzimy do klienta indywidualnie — zapewnia firma. – Każdy bowiem ma inne oczekiwania i potrzeby. Doradzamy, jakie okna i drzwi wybrać, aby nie tylko dobrze się prezentowały, ale także sprawdziły w danym domu czy mieszkaniu. Podpowiadamy, które drzwi czy okna będą bardziej energooszczędne, a które lepiej wytłumią hałas z zewnątrz.
    Ponieważ zakup drzwi i okien nie jest wydatkiem małym, zwłaszcza gdy w grę wchodzi budowa domu, Made Doors prowadzi sprzedaż zarówno gotówkową, jak i ratalną. Zakupów można dokonywać w siedzibie firmy, jak i za pośrednictwem internetu. Firma od dawna jest bowiem obecna w sieci, m.in. na Allegro.
    Jak sama nazwa zakładu wskazuje, firma specjalizuje się w drzwiach różnego rodzaju i przeznaczenia. Oferuje drzwi, ościeżnice, ale także elementy montażowe.
  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą — zachęcają przedstawiciele Made Doors. – Stale poszerzamy nasz asortyment, a także prowadzimy ciekawe akcje promocyjne dla klientów. Warto więc być na bieżąco z naszą ofertą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here