6 wygrana tenisistek stołowych Bebetto UJD AZS w kobiecej ekstraklasie. Pokonały wicemistrza Polski!

Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrały tenisistki stołowe Bebetto UJD AZS w kobiecej ekstraklasie tenisa stołowego. Po zaciętym spotkaniu pokonały w piątek wicemistrza Polski AZS UE Wrocław 3:1.

W pierwszym pojedynki dnia wygrała Tetiana Bilenko, która choć przegrywała już 0:2 w setach z Katarzyną Węgrzyn ostatecznie pokonała ją 3:2!

W drugiej odsłonie meczu Roksana Załomska przegrała z indywidualną mistrzynią Polski Natalią Bajor 0:3. W trzecim meczu Sandra Wabik ograła mistrzynię Europy juniorek Annę Węgrzyn 3:2. Kropkę nad i postawiła Bilenko, która w trzech setach odprawiła Bajor i zapewniła częstochowskiej drużynie zwycięstwo w meczu 3:1.

Bebetto AZS UJD ma na koncie 6 zwycięstwo i 1 porażkę, co daje drugie miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem w ekstraklasie będzie SKTS Sochaczew.