Drużyna tenisistek stołowych Bebetto AZS UJD na półmetku rozgrywek jest na pozycji wicelidera ekstraklasy. W ostatnim meczu pierwszej rundy częstochowianki pokonały 3:0 Asterm Dojlidy Białystok.

W ostatnim spotkaniu pierwszej części rozgrywek częstochowskie tenisistki stołowe pewnie pokonały 3:0 Asterm Dojlidy Białystok. W 10 rozegranych meczach podopieczne trener Joanny Narkiewicz wygrały aż 9 razy i tylko raz odchodziły od stołu pokonane. Dziewięć wygranych daje im pozycję wicelidera na półmetku rozgrywek!

W meczu z Asterm Dojlidy wszystko toczyło się pod dyktando gospodarzy. W pierwszym pojedynku dnia Roksana Załomska pokonała 3:2 Kamilę Gryko. W drugim meczu Tetiana Bilenko bez straty seta ograła Julię Jackowską 3:0 dając jej zdobyć w trzech setach 8 małych punktów!

Zwycięstwo 3:0 w meczu przypieczętowała Sandra Wabik, która 3:1 pokonała Michalinę Górską.

Na półmetku rozgrywek prowadzą tenisistki stołowe z Tarnobrzega. Drugie miejsce zajmuje częstochowska drużyna. W kobiecej ekstraklasie nastąpi teraz przerwa aż do stycznia 2021 spowodowana zgrupowaniem kadry, a także turniejami krajowymi i międzynarodowymi.

Tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD zakończyły zwycięstwem pierwszą rundę w ekstraklasie! 2

Kibice Bebetto AZS UJD mają też inne kolejne powody do zadowolenia. Jak podaje klub częstochowska zawodniczka Tetiana Bilenko ma najlepszy bilans indywidualny w ekstraklasie. W 17 meczach wygrywała aż 15 razy i tylko dwa razy odchodziła od stołu pokonana.