fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportSiatkarze AZS Częstochowa i siatkarki AZS Częstochowa mają w planach sparingi

Siatkarze AZS Częstochowa i siatkarki AZS Częstochowa mają w planach sparingi

W czwartek, dzień po święcie Trzech Króli siatkarze AZS Częstochowa rozegrają mecze sparingowe. Mecz kontrolny w przyszłym tygodniu mają zaplanowany też siatkarki AZS Częstochowa.

Przerwa w rozgrywkach 1 ligi śląskiej mężczyzn potrwa aż do 23 stycznia 2021, a przerwa w 2 lidze śląskiej kobiet do 15 stycznia 2021. Dlatego siatkarki i siatkarze AZS-u mają w planach mecze sparingowe, by utrzymać meczowy rytm.

Drużyna siatkarek AZS-u Częstochowa, która jest na 1. miejscu w tabeli 2 ligi śląskiej kobiet zagra 13 stycznia sparing w Pankach z liderem 1 ligi śląskiej kobiet grupy A Akademią Siatkówki SPS Panki. – Dziewczyny mają sparing w Pankach w następną środę, a nasi siatkarze zmierzą się już w czwartek, 7 stycznia w rewanżowym sparingu w Będzinie – mówi prezes AZS Częstochowa Adam Stępniak. – Z Będzinem graliśmy pod koniec grudnia u nas i wygraliśmy z tą 2-ligową drużyną 3:2. Mam nadzieję, że z niezłej strony zaprezentujemy się też w rewanżu.

Siatkarze AZS Częstochowa i siatkarki AZS Częstochowa mają w planach sparingi 1

Kibiców kobiecej drużyny AZS Częstochowa prowadzonej przez trenera Mariusza Kowalika interesuje fakt, jak częstochowskie siatkarki zaprezentują się na tle lidera 1 ligi śląskiej kobiet AS SPS Panki i jak drużyna rozpocznie rozgrywki w 2 lidze śląskiej kobiet w 2021 roku. Przypomnijmy, że AZS Częstochowa jest niepokonany.

Wynik panów z AZS-u poznamy w czwartkowy wieczór…

Foto: Gazeta Regionalna

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -