fbpx

Awaria projektora

Z powodu awarii projektora wstrzymano projekcje filmów w lublinieckim kinie “Karolinka”. Kto kupił już wcześniej bilety na projekcje filmów, może zwrócić wejściówki codziennie po godzinie 15 w kasie Miejskiego Domu Kultury.

  • Projektor pojechał do serwisu, teraz czekamy na wiadomość, jak długo potrwa jego naprawa — mówi Paulina Pielarz z MDK w Lublińcu. – Mamy nadzieję, że to będzie kwestia dni, a nie tygodni. Bardzo żałujemy, że doszło do takiej sytuacji, zwłaszcza teraz, gdy szykowaliśmy się do premiery drugiej części “Krainy lodu”. Będziemy na bieżąco informować, jaka jest sytuacja.
    Jak informuje Paulina Pielarz, projektor miał prawo się zepsuć, bo jest już mocno wysłużony. W “Karolince” seanse odbywają się często i urządzenie jest stale eksploatowane.
  • Nasze kino cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Lublińca i okolic — opowiada przedstawicielka MDK-u. – Łatwiej im dotrzeć do naszego kina niż na przykład jechać do Częstochowy. Poza tym staramy się być na bieżąco z nowościami, pokazujemy te filmy, które aktualnie są prezentowane w dużych salach kinowych.
Poprzedni artykułKardiolog na kółkach
Następny artykułŚląskie klimaty w MDK-u
- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here