fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa

Autobusy wracają na trasy

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg i Transportu od jutra przestają obowiązywać objazdy autobusów kursujących w kierunku Błeszna, Rakowa i Korkowej przez ul. Powstańców Śląskich i al. Niepodległości. Ponadto przywrócony zostaje też przystanek „Estakada” w kierunku Błeszna i Rakowa.
W związku z zakończeniem prac po zachodniej stronie Estakady Rakowskiej od 28 sierpnia, przestają obowiązywać objazdy autobusów kursujących w kierunku Błeszna, Rakowa i Korkowej przez ul. Powstańców Śląskich i al. Niepodległości.
Przystanek autobusowy „Estakada” w kierunku Błeszna i Rakowa zostaje ponownie udostępniony dla pasażerów MPK.

Autobusy wracają na trasy 1


Linie podmiejskie nr 53, 57, 58, 59, 65, 67 i 68 po wyjeździe z zajezdni od ul. Źródlanej będą kursować na wprost ul. Powstańców Śląskich do przystanku „Estakada” przy al. Wojska Polskiego przed torowiskiem tramwajowym, który będzie pierwszym przystankiem dla tych linii.
Przystanek zastępczy „Powstańców Śląskich” przy al. Niepodległości dla wyżej wymienionych linii przestaje obowiązywać.
Od 28 sierpnia na przystanku zastępczym „Powstańców Śląskich” przy al. Niepodległości obowiązuje obsługa pasażerek i pasażerów tylko dla zastępczej komunikacji tramwajowej – tj. linii nr 01, 02 i 03 oraz linii nr 38 i 80.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -