fbpx
Strona głównaSportAustralijczyk na testach w Rakowie. Arak nowym piłkarzem Skry

Australijczyk na testach w Rakowie. Arak nowym piłkarzem Skry

Piłkarze Rakowa w czwartek, 1 lipca wyjechali do Austrii na drugie przedsezonowe zgrupowanie. W kadrze znalazł się 18-letni Australijczyk Jordan Courtney-Perkins.

W czwartek piłkarze Rakowa wyjechali na zgrupowanie do Austrii. Częstochowianie mają tam zaplanowane 3 sparingi. Już w niedziele zmierzą się z wicemistrzem Ukrainy Szachtarem Donieck. 7 lipca zagrają z WSG Tirol, a na zakończenie zgrupowania z z mistrzem Austrii Red Bull Salzburg (10 lipca), do którego przeszedł Kamil Piątkowski.

Trener Rakowa Marek Papszun zabrał 27 zawodników. Wśród nich jest 18-letni Australijczyk Jordan Courtney-Perkins, oraz testowany bramkarz. Do Austrii pojechali: bramkarze: Kovacević, Trelowski, zawodnik testowany. Obrońcy: Krzyżak, Petrasek, Rundić, Niewulis, Arsenić, Wilusz, Courtney-Perkins. Pomocnicy: Tudor, Lederman, Sapała, Ivi Lopez, Szelągowski, Papanikolaou, Poletanović, Kaczmarski, Kun, Udovicić, Tijanić, Wdowiak, Długosz, Cebula. Napastnicy: Musiolik, Arak, Gutkovskis.Swoją kadrę kompletuje też Skra Częstochowa, która wywalczyła awans do Fortuna 1 Liga. Umowy ze Skrą w ostatnich dniach przedłużyli: Adam Mesjasz, Mariusz Holik i Mateusz Kos. Mesjasz parafował umowę na 2 sezony, a Holik i Kos na nadchodzący sezon.

Pierwszym nowy zawodnikiem Skry został 18-letni Filip Arak. Arak to obrońca. Do Skry przeszedł z 3-ligowej Błonianki Błonie.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

Australijczyk na testach w Rakowie. Arak nowym piłkarzem Skry 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska