fbpx
Strona głównaPolecaneAukcja charytatywna "Wieczór sercem malowany". Jakie prace trafią pod młotek?

Aukcja charytatywna „Wieczór sercem malowany”. Jakie prace trafią pod młotek?

11 lutego o godz. 18 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbędzie się aukcja charytatywna „Wieczór sercem malowany”. Dochód z niej zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację 15-letniego Szymona Noszczyńskiego.

„Wieczór sercem malowany – dla Szymka Noszczyńskiego” to tytuł charytatywnej aukcji, która odbędzie się 11 lutego o godz. 18 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II (ul. Jagiellońska 67/71). Licytację poprowadzą Małgorzata Winiarek-Karpowicz i Maciej Orłoś. Celem wydarzenia jest zebranie niezbędnych środków na leczenie i rehabilitację 15-letniego częstochowianina. Szymon urodził się z rzadką i poważną wadą genetyczną Monosomia 1p36, która objawia się uogólnioną wiotkością mięśni oraz wieloma chorobami współtowarzyszącymi (m.in. wadą serca -Kardiomiopatią Gąbczastą).

Na finał wieczoru wystąpi zespół AmperA. Wstęp za okazaniem zaproszeń lub zakupem cegiełki w cenie 25 zł. Głównym patronem medialnym wydarzenia jest redakcja „Gazety Regionalnej”.

Poniżej prezentujemy obrazy, które trafią pod młotek podczas tego wyjątkowego wieczoru. Lista będzie na bieżąco aktualizowana. Autorką zdjęć jest Gabi Wiater Photography.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -