Atakował bezbronne seniorki. Trafił do aresztu

0
469

W pierwszej kolejności doprowadzał je do bezbronności, a potem okradał.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie namierzyli i zatrzymali 45-latka, który napadł na 4 starsze kobiety. Najpierw doprowadzał kobiety do bezbronności, a następnie je okradał. Na wniosek prokuratura są postanowił, iż 45-letni przestępca następne trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do pierwszego takiego napadu doszło w sierpniu. Drugie, które było bardzo podobne do pierwszego wydarzyło się na początku listopada. Mężczyzna wytypował sobie ofiary i szedł za nimi do ich miejsca zamieszkania. Gdy tylko kobiety wchodziły do mieszkania, on wchodził za nimi, a potem używając siły, popychał i przewracał na podłogę a następnie żądał od nich wartościowych przedmiotów.

W kolejnych dwóch przypadkach, które wydarzyły się w listopadzie, zaatakował swoje ofiary już w drodze do ich miejsca zamieszkania. W stosunku do starszych kobiet w każdym przypadku używał siły. Szarpał je za ubrania, a potem przewracając na ziemię, okradał z pieniędzy oraz wartościowych przedmiotów, które akurat miały przy sobie. Kryminalni szczegółowo analizowali każdy nawet najmniejszy szczegół, który mógł doprowadzić ich do przestępcy. 17 listopada trafili na trop przestępcy. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za podobne przestępca, ze względu na to grozi mu teraz co najmniej 15 lat pozbawienia wolności.

Atakował bezbronne seniorki. Trafił do aresztu 1

K KIK