fbpx

Anita Lipnicka wystąpi w Częstochowie. Sprzedaż biletów trwa!

Anita Lipnicka będzie promowała w Częstochowie swoją najnowszą płytę „Śnienie”. Koncert odbędzie się 2 grudnia w Miejskim Domu Kultury. Na wydarzenie zaprasza Wikart.

Po sześciu latach od wydania albumu „Miód i dym”, Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem! O tym, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, dowiecie się już jesienią, kiedy premierę będzie miała jej nowa płyta zatytułowana „Śnienie”.

Tuż po ukazaniu się na rynku albumu, artystka wyruszy w trasę, by odwiedzić z koncertami 16 największych polskich miastach. Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków.

„Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!” – tak swoje jesienne występy zapowiada Anita.

Razem z wokalistką wystąpią: Piotr Świętoniowski (instrumenty klawiszowe), Bartek Miarka (gitary), Kamil Pełka (bas), Łukasz Sobolak (perkusja), Bartosz Pernal (puzon), Dominik Gawroński (trąbka).

Koncert odbędzie się 2 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie. Wydarzenie zaplanowano na godz. 18. Bilety kosztują 149 zł. Można je kupić na stronie www.kupbilecik.pl. Na koncert zaprasza Wikart.

red.