fbpx

Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zgłoszenia do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Chętni do uczestnictwa w sportowej rywalizacji mogą je składać do 31 sierpnia.

Częstochowski MOSiR prowadzi zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: zapisy@mosir.pl do 31 sierpnia. Ze zgłoszonych uczestników zostaną utworzone 6-osobowe drużyny (pięciu w polu + bramkarz) wraz z zawodnikami rezerwowymi.

Liga organizowana jest dla osób powyżej 35. roku życia, istnieje jednak możliwość zgłoszenia 3 młodszych zawodników. Rozgrywki są otwarte dla wszystkich chętnych, przy czym mogą brać w nich udział osoby, które nie są zrzeszone w rywalizacji prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Amatorskie ligi zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Bo to znakomity sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, poprawę kondycji fizycznej i poznawanie nowych ludzi, a wszystko to w duchu sportowej rywalizacji.

Uczestnictwo w lidze to świetna propozycja na dobrą zabawę dla grupy znajomych, kolegów z pracy czy rodziny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.mosir.pl
red., mat. MOSiR w Częstochowie

Czytaj także: Raków Częstochowa na ostatniej prostej w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów! We wtorek pierwszy mecz z FC Kopenhaga

Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie 1
https://www.kotly-patrzyk.pl/
https://www.kotly-patrzyk.pl/oferta/pompy-ciepla/