„Uszyj torbę dla Kordiana” – wielka Lubliniecka akcja charytatywna

0
350
dla Kordiana

W Lublińcu zorganizowano wielką akcję charytatywną, której celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy i wsparcie leczenia Kordiana Lewandowskiego.

kordian lewandowski
For. Fundacja Iskierka

Kordian Lewandowski to 3-letni mieszkaniec Lublińca, u którego pod koniec sierpnia 2020 roku niestety zdiagnozowano chorobę onkologiczną. Najpierw przebywał w szpitalu w Lublińcu, skąd został przewieziony do Chorzowa. Mimo choroby, chemioterapii i sterydoterapii, Kordian jest bardzo pogodnym chłopczykiem. Bardzo lubi układać puzzle i malować farbami. Chętnie spędza również czas na zabawie plasteliną i innymi kreatywnymi masami. To wszystko jednak nie zastąpi mu rodziny, za którą bardzo mocno tęskni, a najbardziej za 10-letnim bratem.

Pomysłodawczynią pomocy Kordiankowi poprzez akcję charytatywną  „Uszyj torbę dla Kordiana” jest Czesława Włuka, fotograf z Lublińca, która swoimi pomysłami potrafi zarazić wiele osób. Pomóc można w prosty sposób. Wystarczy uszyć ekotorbę (jeszcze tylko do jutra) i  przeznaczyć ją do sprzedaży w ramach przedsięwzięcia pn. „Torebkowy bazarek dla Kordiana”. Cały dochód z przedsięwzięcia trafi na konto Kordianka w Fundacji „ISKIERKA”. Więcej szczegółów na stronie „Uszyj torbę dla Kordiana”.

Natomiast osoby, które nie potrafią szyć, a chciałyby bardzo pomóc, mogą kupić uszyte ekotorby na stronie aukcji „Torebkowy bazarek dla Kordiana”.

Licytacje zaczęły się 7 marca 2021 roku i potrwają do 21 marca 2021 roku do godziny 21:00. Zasady licytowania:

  • Wygrywa osoba, która do godziny 21:00 w dniu zakończenia bazarku osiągnie największą kwotę. Liczy się czas na komputerze administratora grupy;
  • Koszt wysyłki pokrywa kupujący – w sprawie ustalenia kosztów i sposobu wysyłki należy się z nami skontaktować. W razie osobistego odbioru również prosimy o kontakt po wygranej licytacji;
  • Wpłat za wylicytowany przedmiot i ewentualną wysyłkę należy dokonywać do dwóch tygodni po zakończeniu licytacji (po tym czasie fanty zostaną wystawione ponownie) na konto:

 Fundacja ISKIERKA

Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2

ING Bank Śląski nr konta:

42105000996781100010000996

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:

PL42105000996781100010000996

BIC (SWIFT): INGBPLPW

Tytułem: Uszyj torbę dla Kordiana.

Akcją zainteresowały się także pobliskie domy pomocy społecznej i urzędy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here