fbpx
Strona głównaBiznesCzęstochowska firma inicjuje akcję „Constance Carroll na różowo”. Celem jest pomoc ...

Częstochowska firma inicjuje akcję „Constance Carroll na różowo”. Celem jest pomoc Fundacji OnkoCafe

Mająca swoją siedzibę w Częstochowie firma Constance Carroll zainicjowała akcję, celem której jest pomoc Fundacji OnkoCafe.

Constance Carroll to marka kosmetyczna z brytyjskimi korzeniami, której historia powstania sięga 1980 roku. Dziś siedziba „marki z koroną”, która od lat dba o kobiety, mieści się w Częstochowie.

Jak podkreślają przedstawiciele Constance Carroll, bezustannie trzymają oni rękę na pulsie trendów, potrzeb i oczekiwań klientek. Dowodem tego jest m.in. wzbogacanie oferty o produkty wege i udział produktów marki w konkursie na „Doskonałość Roku” magazynu „Twój Styl”.

Częstochowska firma inicjuje akcję „Constance Carroll na różowo”. Celem jest pomoc Fundacji OnkoCafe 1
Daniel Bogusz z Constrance Carroll (mat. prasowe)

-Dbałość o kobiety w rozumieniu Constance Carroll nie ogranicza się do produkcji kosmetyków. Jako firma wrażliwa społecznie, jesteśmy pełnym wsparciem dla kobiet w różnych życia odcieniach, a zwłaszcza wtedy, gdy to wsparcie jest szczególnie potrzebne – przekonuje Daniel Bogusz z Constance Carroll. -Team Constance Carroll to w zdecydowanej większości kobiety: matki, żony, partnerki, które na co dzień mierzą się z milionem ról społecznych i świetnie sobie radzą z wyzwaniami. Są jednak takie momenty, gdy i one potrzebują wsparcia – dodaje.

I nie są to tylko słowa. W połowie września ruszyła bowiem akcja „Constance Carroll na różowo”, w ramach której firma z siedzibą w Częstochowie przekazuje 20 prod. z każdego sprzedanego produktu w sklepie on- line na rzecz Fundacji OnkoCafe.

-To wspólne działania, które ponad wszelką wątpliwość udowadniają, że my  – kobiety nie tylko chcemy, ale i potrafimy się wspierać. Kasia Nosowska powiedziała kiedyś, że kobiety są organizmem ultradoskonałym, potrafią się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. To prawda. Zwykle bierzemy się w garść, gdy życie daje nam popalić, ale pomocna dłoń jest zawsze mile widziana. Dlatego firma Constance Carroll dzieli się tym, co ma”  –  tak o akcji mówi związana z brandem Anna Hacuś, inicjatorka pomysłu.

Częstochowska firma inicjuje akcję „Constance Carroll na różowo”. Celem jest pomoc Fundacji OnkoCafe 2
mat. Constance Carroll

Dzięki temu kupując np. podkład, róż, puder, pomadkę, maskarę czy cienie do powiek, wspieramy działalność Fundacji „OnkoCafe – Razem lepiej”. Wśród zadań Warszawska organizacja zajmuje się choćby tworzeniem klubów pacjentów, skupiających osoby leczone onkologiczne, z podziałem na miasta i regiony oraz tworzeniem baz danych chorych, działalnością na rzecz integracji, promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej i społecznej osób dotkniętych chorobą nowotworową, pozostających bez pracy czy organizacją zajęć rehabilitacyjnych we współpracy z wyspecjalizowanymi placówkami medycznymi.

Więcej o firmie z Częstochowy na www.constancecarroll.pl.

Zuzanna Suliga

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -