fbpx

Adoptuj mnie

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt oraz Schroniskiem dla Zwierząt w Częstochowie nie ustajemy w wysiłkach, aby znaleźć domy dla cudownych, porzuconych czworonogów.

Dzisiaj prezentujemy kolejne psy i koty, które czekają na nowego właściciela. Jeśli nie możesz dać im domu, udostępniaj wiadomość, niech dotrze do jak największej liczby osób. Gdzieś na pewno jest ktoś, kto pokocha te cudowne zwierzaki.

Franek (ur. 2009 )

Adoptuj mnie 1

To starszy piesek, średniej wielkości, który potrzebuje bardzo odpowiedzialnego opiekuna i indywidualnego, spokojnego podejścia. Akceptuje tylko wybrane osoby. Jest sympatycznym, pogodnym pieskiem,  bardzo lubi spacery. Jeżeli komuś zaufa to lubi być głaskany i czesany, ale niekoniecznie podczas spaceru, gdyż wtedy jest bardzo skupiony. Jeżeli ktoś przekroczy jego granice, może wykazywać agresję, dlatego przed planowaną adopcją konieczny jest wcześniejszy kontakt z biurem Schroniska i odbycie wielu spacerów zapoznawczych celem poznania pieska. Franek nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Po adopcji konieczne będzie nawiązanie współpracy z behawiorystą. Obowiązuje kontrola przedadopcyjna.

Adoptuj mnie 2

Franek trafił do Schroniska dnia 06.06.2019 r.

Numer karty: 292/1,  boks: D 2

Adoptuj mnie 3

Socha (ur. 2007)

Adoptuj mnie 4

Została odebrana właścicielom. To sympatyczna, grzeczna i przyjazna sunia. Ogólnie raczej zdystansowana i nie natarczywa, ale przy nowym właścicielu na pewno stanie się bardziej otwarta. Na spacerach nie ciągnie i nie szarpie dlatego będzie idealnym kompanem dla każdego, kto zechce ją pokochać i dać jej dom. Czeka na nową szansę od 06.01.2012 r. (!!!)

Adoptuj mnie 5

Niestety u Sochy zdiagnozowano zmiany rozrostowe w obrębie wątroby, sunia potrzebuje spokojnego domu. Właściciel musi liczyć się z możliwością nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Obecnie Socha czuje się dobrze, wyniki ma prawidłowe. Szuka domu odpowiedzialnego – jest przeznaczona do adopcji warunkowej. Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii.

Adoptuj mnie 6

Numer karty: 23/12,  boks: O 6

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

JASKIER ur. 2019 , nr 57/20, w schronisku od 23.04.2020r. 

Adoptuj mnie 7


Piękny, duży kocur. Jego śliczny pyszczek i piękne oczy urzekają od pierwszego spojrzenia. Trafił do schroniska w kwietniu. My, wolontariuszki, poznałyśmy go dopiero na początku lipca. Jaskier nie lubi zamknięcia w małym boksie, denerwuje się bardzo, odgania inne koty, nie rozumie – dlaczego tu jest i dlaczego musi godzić się na obecność nieznanych sobie towarzyszy.

Adoptuj mnie 8

Na pewno nie pomaga też sytuacja zdrowotna jego przedniej łapy – nawykowe nadwichnięcie w obrębie stawu ramiennego, które objawia się okresową kulawizną. Zmian w badaniu rentgenowskim nie stwierdzono. Kot wymaga, przy wystąpieniu kulawizny, ograniczenia ruchu i podawania leków przeciwzapalnych. Na każde wasze pytanie, dotyczące kocurka odpowie lek. wet. Anna Kwapień, która opiekuje się Jaskrem w schronisku. 

Zapraszamy rózwnież do kontaktu z wolontariuszkami: 500 227 808 https://www.facebook.com/kotyzeschroniska/

Robimy wszystko, by zapewnić mu choć odrobinę ciepła i spokoju. Ale dobrze wiemy, że tylko własny, mądry dom będzie lekarstwem na całe zło, jakie do tej pory spotkało pięknego kocura, o równie pięknym imieniu. We własnym, kochającym domu schroniskowe zwierzęta rozkwitają, jak kwiaty…

Adoptuj mnie 9

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie, ul. Gilowa 44/46; tel. 34 361 65 66; https://schroniskoczestochowa.pl/


Nimfa (ur. 2018 )

Adoptuj mnie 10

To piękna i delikatna kotka. Niestety jest jeszcze dosyć mocno wystraszona, boi się nowych osób i sytuacji. Będzie potrzebowała bardzo wyrozumiałego, odpowiedzialnego i cierpliwego domu, który zdobędzie jej zaufanie i da jej szansę na nowe życie.
Trafiła do Schroniska dnia 20.05.2020 r.

Adoptuj mnie 11

 nr karty: 68/20, boks: DK LS 4

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Adoptuj mnie 12
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska