fbpx

Adoptuj mnie

Przedstawiamy koleje cudowne zwierzaki, którym razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów. One już wystarczająco długo czekają na kochającego człowieka, pomóżmy im.

Vegas  (ur.2017) to piękny, przyjazny i miły piesek. 

Na początku był dosyć mocno wystraszony i nieufny wobec obcych. Zrobił duże postępy, stał się bardziej otwarty, lubi głaskanie i spacery. Na wybiegu dogaduje się z innymi pieskami, biega i szaleje, jest go wszędzie pełno. Na spacerach również jest bardzo żywiołowy, zaczepia kolegów do wspólnej zabawy. Szukamy dla niego spokojnego, odpowiedzialnego domu, w którym będzie mógł poczuć się w pełni bezpiecznie. Konieczne będą spacery zapoznawcze w celu nawiązania pozytywnej relacji z pieskiem. Nowy właściciel będzie musiał liczyć się również z koniecznością nawiązania współpracy z behawiorystą od razu po adopcji. Konieczna będzie także wizyta przedadopcyjna. Pomimo swoich problemów Vegas nie traci nadziei na to, że znajdzie się ktoś kto da mu szansę i będzie gotowy do podjęcia pracy nad jego zachowaniem. Trafił do Schroniska dnia 26.08.2020 r.  

Boks: Hotel 6 

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Tymon  (ur.2013) to wesoły i przyjazny pies. Pięknie chodzi na smyczy – spacery z nim to czysta przyjemność! Trafił do Schroniska dnia 06.12.2019 r.  

Boks: A 1,  numer karty: 645/19

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46, Tel. 34 361 65 66


HESIA (ur.2020) i SUNNY (ur.2019) – piękny dwupak szuka domu!

HESIA ur. 2020

Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, tel. 500 227 808 oraz 692 061 510 

https://www.facebook.com/czestochowadlazwierzat

Hesię już wam kiedyś przedstawialiśmy. I wydawało nam się, że uśmiechnął się do niej los – bo koteczka pojechała do domu. Niestety, musiała wrócić. Okazało się, że… tęskni do innych kotów i nie nadaje się na kocią jedynaczkę. Po powrocie Hesia jakby wróciła do życia – od razu zaczęła tulić się do swoich kocich kompanów, wrócił apetyt i chęć do zabawy. Teraz mamy pewność – Hesiunia musi mieszkać w domu, gdzie jest choć jeden kot. A najlepiej, jeśli byłby to Sunny…

W domu tymczasowym Hesia bardzo zaprzyjaźniła się z kocurkiem Sunnym. Chodzi za nim krok w krok 🙂 Widać, że i Sunny bardzo polubił jej towarzystwo. Postanowiliśmy więc, razem z koleżankami z Komitetu Społecznego STREFA KOTA – adopcje CzęstoŚląskie (pod których opieką pozostaje Sunny), że znajdziemy im wspólny dom. Apelujemy więc do Ludzi o wielkich sercach – popatrzcie na te zdjęcia, może pokochacie piękną parę? A może ktoś z waszych znajomych zechce dać im serce i dach nad głową? One już wystarczająco dużo przeszły w swoim krótkim kocim życiu. Teraz czas na bezpieczeństwo, miłość i… dobre jedzonko 😉

SUNNY ur. 2019

Komitet Społeczny STREFA KOTA-adopcje CzęstoŚląskie, tel. 795 110 852

https://www.facebook.com/StrefaKotaAdopcje

Sunny ma około 2 lat. Jest odrobaczony i wykastrowany.  To grzecznym, spokojny, ułożony kocurek. Przesypia większość dnia – uwielbia spanie w łóżku! Lubi również tulenie i głaskanie, za to nie przepada za noszeniem na rękach. Ale przecież to nikomu nie przeszkadza, prawda?  Jego ukochaną koleżanką w domu tymczasowym jest nasza piękna Hesia – większość czasu spędzają razem i widać, że jest im z tym dobrze 😉 Sunny jest dzielnym wojownikiem – zwalczył straszną chorobę, teraz jest już zdrowy, wymaga – jak każdy kot – okresowych badań kontrolnych. I – bardzo, bardzo potrzebuje własnego domu!

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -