fbpx

Adoptuj mnie

Dzisiaj razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt prezentujemy trzy cudowne psiaki: Sochę, Parmę i Focusa. To psy starsze, które już długo czekają w schronisku na nowy dom.

Mamy nadzieję, że ktoś je wypatrzy i pokocha, pomimo wieku czy stanu zdrowia, a może właśnie dlatego – mówi Marzena Szafert, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Częstochowa Dla Zwierząt. – Bo cała trójka zasługuje na swój własny kawałek świata i człowieka przy boku, a nie na starość i samotne odchodzenie w schroniskowym boksie. Liczymy na cud, bo zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest znaleźć  dobry i odpowiedzialny dom dla starszych zwierząt. A one mają coraz mniej czasu…My jednak wierzymy w cuda – dodaje.

Poznajcie więc Sochę, Parmę i Focusa. Sprawmy razem, aby ostatnie chwile ich życia upłynęły wreszcie razem z kochającym człowiekiem.

Focus  (ur.2004)

To starszy, spokojny i bezproblemowy pies. Na spacerach na widok innych psów od razu się ożywia i każdego czworonożnego kolegę obszczeka, jeśli podejdzie zbyt blisko. Nie jest jednak agresywny ani dominujący. Na smyczy chodzi przy nodze. Stał się przytulakiem i ulubieńcem wolontariuszy.

Trafił do schroniska 6 stycznia 2015 roku. Czeka tyle długich lat…

Numer karty: 22/15, Boks: KWA 35

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Parma (ur.2008)

To zrównoważona sunia, ale jakoś nie ma szczęścia w schronisku. Na dom czeka od 8 października 2015 roku.

Aktualnie jest pieskiem bardzo spokojnym. Nie zaczepia innych psów i jest bardzo łagodna. Przyjaźnie nastawiona do całego świata, jednak z dnia na dzień coraz bardziej smutna…

Jest karmiona wyłącznie specjalistyczną karmą weterynaryjną typu gastro intestinal. Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii. 

Numer karty: 642/15,  Boks: KWB 21

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Socha  (ur.2007)

Została odebrana właścicielom. To sympatyczna, grzeczna i przyjazna sunia. Ogólnie raczej zdystansowana i nie natarczywa, ale przy nowym właścicielu na pewno stanie się bardziej otwarta. Na spacerach nie ciągnie i nie szarpie dlatego będzie idealnym kompanem dla każdego, kto zechce ją pokochać i dać jej dom. 

Niestety u Sochy zdiagnozowano zmiany rozrostowe w obrębie wątroby, sunia potrzebuje spokojnego domu. Właściciel musi liczyć się z możliwością nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Obecnie Socha czuje się dobrze, wyniki ma prawidłowe. Szuka domu odpowiedzialnego – jest przeznaczona do adopcji warunkowej. Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii. Czeka na nową szansę od 06.01.2012 r. !!  

NAJDŁUŻSZY STAŻ W SCHRONISKU !!!  9 DŁUGICH LAT!!!  ILE JESZCZE BĘDZIE CZEKAĆ?

Boks: Hotel 8

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here