fbpx

„ABBA i inni symfonicznie” już 22 października w Częstochowie

To widowisko po raz pierwszy zawita do Częstochowy. Koncert „ABBA i inni symfonicznie” zobaczymy w niedzielę, 22 października. Zaprasza Agencja Brussa. Zostały ostatnie bilety!

Jak zapewnia Agencja Brussa, która organizuje to wydarzenie, będzie na co popatrzeć, a także czego posłuchać! Na scenie Filharmonii Częstochowskiej zaprezentuje się ponad 50 osób. Będą to chór, balet, orkiestra oraz soliści (Michajlo Dimow, Petro Cheliali, Walentyn Kolakowski, Oleksandr Onofrijchuk, Diana Rachkowska, Diana Chorna i Kateryna Panuhnyk).

Wszystko to za sprawą widowiska „ABBA i inni symfonicznie”. To propozycja jakiej, częstochowianie dotąd nie widzieli! Nic więc dziwnego, że cieszy się ono takim zainteresowaniem.

– Niewiele zespołów może się pochwalić faktem, że stało się symbolem muzycznym całej dekady, było głównym towarem eksportowym swojego kraju oraz że na podstawie jego muzyki napisano musical, który potem doczekał się ekranizacji. A to wszystko stało się udziałem czwórki skandynawskich wykonawców. Nie wyobrażamy sobie lat 70. bez „Waterloo”, „Honey, Honey”, „Money, Money, Money”, tak jak nie wyobrażamy sobie Szwecji bez ABBY – zaznacza Agencja Brussa.

Jednak nie tylko wielbiciele założonego w 1972 r. zespołu, zainteresują się tą muzyczną propozycją. Częstochowianie usłyszą bowiem przeboje z repertuaru m.in. Boney M, Bee Gees czy Stinga. Znajdzie się miejsce dla choćby „Rivers of Babylon”, „Stain’ Alive” i „Shape of my heart”.

– Obiecujemy uśmiech i wzruszenie, powrót wspomnień i świetną zabawę dzisiaj, bo przecież „szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci”, jak głosi piosenka „Felicità” – największy przebój duetu Al Bano i Romina Power, którego muzyka także zabrzmi podczas tego niezwykłego wieczoru – zapewnia organizator.

Ten wyjątkowy koncert odbędzie się już 22 października o godz. 18. Bilety kosztują 150 zł (parter) i 135 zł (balkon). Zostały już ostatnie miejsca! Internetowa sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem portali: kupbilecik.pl, biletyna.pl i ebilet.pl. Więcej informacji na: agencjabrussa.pl

red., mat. Agencji Brussa

Czytaj także: „ABBA i inni symfonicznie” po raz pierwszy w Częstochowie. Zaprasza Agencja Brussa