fbpx

Koniec 2020 roku z ogólnopolską siatkówką w Częstochowie

Dwa częstochowskie kluby siatkarskie: KS Częstochowianka oraz Exact Systems Norwid pod koniec 2020 roku podjęły się organizacji ogólnopolskich turniejów im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Koniec 2020 roku z ogólnopolską siatkówką w Częstochowie 2

Turniej żeński organizowany przez KS Częstochowiankę rozpocznie się w poniedziałek w hali HSC przy ul. Żużlowej. Zagrają dwa zespoły z Tauron Ligi (najwyższa klasa rozgrywek kobiecych w Polsce) oraz 2 zespoły z 1 ligi. O godz. 12 1-ligowa Częstochowianka zmierzy się z Jokerem Świecie z Tauron Ligi, a o godz. Volley Wrocław (Tauron Liga) zagra z 1-ligowym Płomieniem Asotra Sosnowiec. Zwycięzcy poniedziałkowych spotkań zagrają we wtorek o godz. 12:30 w finale I Memoriału im. L. Kaczyńskiego, a przegrani o godz. 10:30 zmierzą się o 3. miejsce.

Koniec 2020 roku z ogólnopolską siatkówką w Częstochowie 3

We wtorek w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej rozpocznie się Siatkarki Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Oprócz gospodarzy 1-ligowego Exact Systems Norwida zagrają zaprezentują się trzy drużyny z Plus Ligi: PGE Skra Bełchatów, MKS Będzin i Cerrad Enea Czarni Radom. We wtorek o godz. 17:30 Exact Systems Norwid zmierzy się z MKS-em Będzin. O godz. 20:30 (mecz w Bełchatowie w ramach Plus Ligi) PGE Skra zagra z Cerrad Enea Czarni Radom. Wygrani z wtorkowych półfinałów zagrają w środę w Częstochowie o miejsce 1. Mecz przegranych o 3. miejsce rozpocznie się w hali Norwida o godz. 15:00, a finał o godz. 17:30.

Mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Foto: Gazeta Regionalna praz materiały prasowe organizatorów