fbpx
Strona głównaWiadomości15. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" tym razem będzie wirtualny. Można...

15. Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą” tym razem będzie wirtualny. Można się zapisywać i wspierać szczytny cel

15. Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą” odbędzie się w wirtualnej w formule. Każdy uczestnik sam zadecyduje o miejscu i trasie biegu. Datki zebrane przy rejestracji zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Przy okazji 29. Finału WOŚP zaplanowano również 15. Bieg “Policz się z cukrzycą” (co roku, w styczniu, odbywał się on również w centrum Częstochowy). Jednam tym razem wydarzenie odbędzie się w całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Każdy uczestnik sam zdecyduje o miejscu i trasie biegu. Dystans o minimalnej długości 5 km może zaś pokonać możesz w dowolnej formie … -Byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy – dodają organizatorzy.

-Wyraź swoją solidarność z diabetykami,zapisz się na Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”, a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą – zachęca Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Każdy uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową w wysokości minimum 50 zł, otrzyma pakiet startowy, a w nim koszulkę biegową oraz numer startowy (pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji).

Po rejestracji otrzyma się dostęp do nowej odsłony platformy ALL YOU NEED IS RUNNING, gdzie za pomocą aplikacji biegowej wszyscy zapisani wspólnie podejmą biegowe wyzwanie “Policz się z cukrzycą”. 

Hasło przewodnie biegu promuje jeden z programów medycznych WOŚP – Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Dotychczas za pieniądze pozyskane dzięki wydarzeniu udało się zakupić 100 pomp. Bieg wspiera także akcję „Policz się z cukrzycą”, w której uczestniczą czołowi polscy producenci żywności, a której celem jest umieszczanie na opakowaniach ważnych dla diabetyków informacji.

Jak można zapisać się na bieg?

Aby zapisać się na bieg należy zapoznać się z Regulaminem 15. Biegu WOŚP “Policz się z cukrzycą”. Potem korzystając z platformy Slot Market zapisać się do 3 stycznia 2021 r. lub wyczerpania limitu miejsc (7000 osób). Wpłacić datek na wsparcie celu biegu w wysokości minimum 50 zł. Później zaś za pomocą otrzymanego kodu należy dołącz do wydarzenia wirtualnego na platformie ALL YOU NEED IS RUNNING.

Start biegu wyznaczono oczywiście na dzień 29. Finału WOŚP, tj. 10 stycznia 2021 r. Wstępnie start ma się odbyć o godz. 12 (dokładna godzina podana będzie na tydzień przed imprezą). Podczas finału należy przebiegnąć minimum 5 km. Aplikacja pokaże zaś wspólny wynik osiągnięty przez wszystkich uczestników biegu.

Więcej informacji o biegu i 29. Finale WOŚP na www.wosp.org.pl

TUTAJ PISZEMY SZTABACH WOŚP DZIAŁAJĄCYCH W REGIONIE

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here