Zamiast 100, to teraz 200 lat życzymy Pani Heleno!

0
260

200 lat – tak zapewne śpiewała i życzyła rodzina Pani Heleny Kochan, która kilka dni temu skończyła 100 lat. Jubilatka z racji sędziwego wieku doczekała się już pięciorga prawnucząt, a w Blachowni mieszka ponad pół wieku.

Z tej okazji Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska w poniedziałek 22 czerwca br. udała się z wizytą do 100-letniej mieszkanki Blachowni.

Pani Burmistrz w imieniu swoim, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Hreczańskiego, Radnych Rady Miejskiej oraz całej społeczności złożyła Jubilatce serdeczne życzenia.

W liście gratulacyjnym, który otrzymała Pani Helena, można przeczytać:

„Setne urodziny to niezwykle doniosła chwila nie tylko dla dostojnej Jubilatki, ale dla wszystkich Mieszkańców naszej gminy. Tak długie życie jest nieprzebraną skarbnicą cennych doświadczeń dla wielu pokoleń, wspólnym drogocennym dziedzictwem. To także swoistą nagrodą za własną dbałość o zdrowie i dowód na ogromny hart ducha i niebywałą siłę charakteru.
Szanowna Jubilatko! Dane było Pani przeżyć cały wiek, doświadczyć porażek i sukcesów, łez i uśmiechu. W tym niezwykłym czasie życzymy, by kolejne dni i lata upływały Pani w szczęściu, zdrowiu i miłości bliskich. Składamy, w imieniu własnym oraz całej społeczności lokalnej, wyrazy uznania i szacunku za wszelkie trudy, owoce minionych stu lat.”

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych. Redakcja Gazety Regionalnej.

Zamiast 100, to teraz 200 lat życzymy Pani Heleno! 1
(Fot: Gmina Blachownia)

(MK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here