Najlepszego Pani Regino i kolejnych 100 lat!

0
282

Pani Regina Czarnecka, mieszkanka Biskupic Nowych, 28 stycznia 2021 roku skończyła 100 lat. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia na kolejne lata.

Najlepszego Pani Regino i kolejnych 100 lat! 1
Fot. UG Olsztyn

Setne urodziny to niezwykle doniosła chwila nie tylko dla dostojnej Jubilatki, ale także dla całej jej rodziny oraz mieszkańców Biskupic Nowych. Tak długie życie jest nieprzebraną skarbnicą cennych doświadczeń i wspomnień dla wielu pokoleń. To także swoista nagroda za własną dbałość o zdrowie i dowód na ogromny hart duha.

Z okazji setnych rodziny, podczas niedzielnej Mszy św.  odprawionej przez ks. kanonika Jana Lisieckiego w Kościele p.w. św. Wojciecha Biskupa Męczennika w Biskupicach, życzenia dobrego zdrowia oraz kwiaty na ręce rodziny Jubilatki przekazał wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski. Nie zabrakło także kwiatów i kartki z życzeniami od sołectwa.

Najlepszego Pani Regino i kolejnych 100 lat! 2
Fot. UG Olsztyn

„Sąsiedzi serdecznie gratulują Pani Reginie pięknego jubileuszu, życząc na kolejne lata wszelkiej pomyślności, zdrowia, spokoju i pogody ducha. Dziękujemy rodzinie jubilatki za przekazanie życzeń i pomoc w organizacji uroczystości” – mówi Mariusz Bugara, radny Rady Gminy Olsztyn i sołtys Biskupic Nowych.

Ponadto Pani Regina dostała także list z gratulacyjny od prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, który uroczyście odczytał i przekazał Wójt Gminy Olsztyn.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życzymy dużo zdrowia i miłości osób najbliższych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here