W październiku Adria Art zaprosiła już częstochowian na spektakl „Selfie, czyli miłość na pstryk!”, teraz pora na kolejną porcję rozrywki. W niedzielę, 19 października na scenie filharmonii grana będzie wyśmienita komedia „Przygoda z ogrodnikiem”. Mamy dla Czytelników podwójne zaproszenie. Można je wygrać w konkursie.
Uwielbiana przez widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem” powraca (tyt. oryg. „Self Help”) w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski.
„Przygoda z ogrodnikiem” Norma Fostera to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.
!["Przygoda z ogrodnikiem" w Częstochowie. W rolach głównych Anna Mucha i Michał Sitarski. Mamy podwójne zaproszenie [KONKURS] 2](https://gazetaregionalna.com/wp-content/uploads/2025/10/Screenshot-2025-10-13-at-22-34-14-Przygoda-z-ogrodnikiem-–-repertuar-bilety-teatr-2025-2026-ADRIA-ART.jpg)
Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?
Za reżyserię i przekład odpowiada Mirosław Połatyński, który jest specjalistą od twórczości Norma Fostera.
Wspomniana już Anna Mucha gra Cindy, Michał Sitarski – Hala. Na scenie towarzyszą im:
Katarzyna Cichopek (zamiennie Magdalena Smalara) jako Bernice, Jakub Wons jako Rubens,
Bogdan Kalus jako Inspektor Snow oraz Wojciech Medyński jako Jeremy Cash.
!["Przygoda z ogrodnikiem" w Częstochowie. W rolach głównych Anna Mucha i Michał Sitarski. Mamy podwójne zaproszenie [KONKURS] 3](https://gazetaregionalna.com/wp-content/uploads/2025/10/Screenshot-2025-10-13-at-22-34-28-Przygoda-z-ogrodnikiem-–-repertuar-bilety-teatr-2025-2026-ADRIA-ART-1024x706.jpg)
Zobaczymy ich w niedzielę, 19 października o godz. 16 w Filharmonii Częstochowskiej. „Przygoda z ogrodnikiem” to spektakl od 18. roku życia. Na wydarzenie zaprasza Adria Art.
Czy warto? Oczywiście! Potwierdza to jedna z recenzji widzów: „Przygoda z ogrodnikiem” to znakomita komedia, która nie tylko bawi, ale i zaskakuje! Lekka, inteligentna komedia, która bawi od pierwszej do ostatniej minuty. Anna Mucha w swojej roli jest absolutnie rewelacyjna- pełna energii, wdzięku i doskonałego wyczucia komediowego 🙂 Cały zespół aktorski spisał się świetnie, a tempo akcji i błyskotliwe dialogi sprawiają, że spektakl ogląda się z prawdziwą przyjemnością. To idealna propozycja na udany wieczór w teatrze. Gorąco polecam.
!["Przygoda z ogrodnikiem" w Częstochowie. W rolach głównych Anna Mucha i Michał Sitarski. Mamy podwójne zaproszenie [KONKURS] 4](https://gazetaregionalna.com/wp-content/uploads/2025/10/Screenshot-2025-10-13-at-22-34-57-Przygoda-z-ogrodnikiem-–-repertuar-bilety-teatr-2025-2026-ADRIA-ART-1024x683.jpg)
Gdzie kupić bilety? Ceny rozpoczynają się od 89 zł.
Sprzedaż prowadzona jest na stronie bilety.adria-art.pl/event/view/id/544516/spektakl-przygoda-z-ogrodnikiem
Wygraj zaproszenie na ten spektakl!
Mamy dla czytelników jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl. By je wygrać należy odpowiedzieć na poniższe pytanie (uzasadniając odpowiedź):
Którą z ról w dorobku Anny Muchy cenisz najbardziej i dlaczego?
Odpowiedź należy wysłać mailowo na adres konkursy@gazetaregionalna.com, w tytule podając „Przygoda z ogrodnikiem”, a w treści także swoje imię i nazwisko. Zadanie należy wykonać w terminie od 14 października od godz. 9 do 15 października do godz. 9.
!["Przygoda z ogrodnikiem" w Częstochowie. W rolach głównych Anna Mucha i Michał Sitarski. Mamy podwójne zaproszenie [KONKURS] 5](https://gazetaregionalna.com/wp-content/uploads/2025/10/Screenshot-2025-10-13-at-22-34-37-Przygoda-z-ogrodnikiem-–-repertuar-bilety-teatr-2025-2026-ADRIA-ART-1024x706.jpg)
Regulamin konkursu “Przygoda z ogrodnikiem”
§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursów jest GazetaRegionalna.com, al. Kościuszki 13, lok. 6, 42-202 Częstochowa, (zwana dalej „Organizatorem”).
2. Fundatorem nagrody jest Adria Art.
3. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) stanowi podstawę organizacji oraz określa warunki Konkursu.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, wspierany ani sponsorowany przez Facebook.
5. Konkurs jest prowadzony na stronie www.gazetaregionalna.com.
6. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator. Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia przez Uczestnika do Konkursu. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.
§ 2. MIEJSCE, CZAS I ZASADY KONKURSU
1. Konkurs jest dostępny w formie tekstu konkursowego na portalu organizatora gazetaregionalna.com. Konkurs trwa od 14 października 2025 r. od godz. 9 do 15 października 2025 r. do godz. 9.W wyjątkowych sytuacjach Organizator konkursu może przedłużyć lub przerwać trwanie konkursu, w określonym przez siebie zakresie, o czym poinformuje uczestników konkursu na profilu wskazanym w §1 pkt.6 Regulaminu.
§ 3. UCZESTNICY KONKURSU
Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolności do czynności prawnych, które zaakceptowały niniejszy Regulamin (dalej: „Uczestnik”).
Uczestnik oświadcza, że:a. jest osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych;b. jest osobą pełnoletnią;c. zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu;d. wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje;e. zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu;f. wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie;
Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w Regulaminie zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.4. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy i współpracownicy Organizatora.
§ 4. NAGRODA
1. Nagrodą w Konkursie jest jedno podwójne zaproszenie na spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”, który odbędzie się 19 października w Filharmonii Częstochowskiej dla jednej osoby wyłonionej w sposób wskazany w §6.
Informacja o Nagrodzie będzie zawarta w treści ogłoszenia o Konkursie opublikowanego na stronie gazetaregionalna.com.
3.Laureatowi nie przysługuje prawo wymiany Nagrody na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.
.4. Zwycięzca może zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.
§ 5. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest:odpowiedź na zadanie/pytanie konkursowe przedstawione na stronie gazetaregionalna.com. Jest ono następujące: Którą z ról w dorobku Anny Muchy cenisz najbardziej i dlaczego?
Odpowiedź należy wysłać mailowo na adres konkursy@gazetaregionalna.com, w tytule podając “Przygoda z ogrodnikiem”, a w treści swoje imię i nazwisko.
Zadanie należy wykonać w terminie od 14 października od godz. 9 do 15 października do godz. 9.1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest poprawne wykonanie wszystkich zadań opisanych w § 5. ust. 1 Regulaminu.
2.O przyznaniu nagrody decyduje Organizator w drodze analizy poprawności wykonania zadań opisanych w § 5. ust. 1 Regulaminu przez Uczestników Konkursu.
3. Spośród nadesłanych odpowiedzi Organizator wyłoni jednego zwycięzcę.
4. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i o formie jej odbioru w wiadomości mailowej wysłanej z adresu konkursy@gazetaregionalna.com najpóźniej do 18 października do godz. 22.
§ 7. ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI ORGANIZATORA
1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność i prawdziwość danych Uczestników Konkursu, w tym za brak możliwości przekazania nagród, z przyczyny leżących po stronie Uczestnika, w szczególności, jeśli ten nie podał prawdziwego adresu do korespondencji lub podane dane są niepełne lub nieaktualne.
2. Organizator oświadcza, że nie prowadzi kontroli, ani monitoringu treści umieszczanych przez Uczestników w zakresie rzetelności i prawdziwości, z zastrzeżeniem działań związanych z usunięciem naruszeń Regulaminu lub przepisów powszechnie obowiązujących.
3.Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem lub Regulaminem.
4.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, interfejsów oraz przeglądarek.
§ 8. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
1.Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu.
2.Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przechowywane przez Organizatora tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród wyróżnionym Uczestnikom.
3.Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności.
4.W momencie usunięcia danych Użytkownik traci możliwość Uczestnictwa w Konkursie.
§ 9. PRAWA AUTORSKIE
1.Wszelkie prawa własności intelektualnej do Konkursu przysługują Organizatorowi. Uczestnictwo w Konkursie nie skutkuje w żadnym zakresie nabyciem przez Uczestników jakichkolwiek praw własności intelektualnej. Zabronione jest naruszanie w jakikolwiek sposób praw własności intelektualnej w Konkursie, w szczególności:a) kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub rozpowszechnianie w inny sposób mechanizmu Konkursu lub jego części, a także poszczególnych utworów i baz danych, bez wyraźnej pisemnej zgody Administratora;b) korzystanie z Konkursu w sposób niezgodny z Regulaminem lub powszechnie obowiązującymi przepisami.
§ 10. REKLAMACJE I ZGŁOSZENIA NARUSZEŃ
- Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia wydania Nagród.
- Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
- Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
- Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Konkurs z dnia 14 października 2025 r.”.
- Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.
- § 11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
- Regulamin wchodzi w życie z dniem 14 października 2025 r. i obowiązuje do 15 października 2025 r.
- W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie gazetaregionalna.com.
Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i o formie jej odbioru w wiadomości mailowej wysłanej najpóźniej do 18 października do godz. 22.