Jest przełamanie!!! Piłkarze Skry Częstochowa wygrali w Elblągu!

Po trzech porażkach z rzędu w 2. lidze przyszedł czas na przełamanie. Skra Częstochowa wygrała w sobotę w Elblągu z Olimpią 1:0. Zdobyła 3 punkty i zredukowała stratę do -4 punktów…

W 4. kolejce 2. ligi piłkarze Skry Częstochowa wreszcie mogli cieszyć się z wygranej i 3 punktów. Częstochowianie po trzech porażkach z rzędu i jednej w Pucharze Polski wreszcie się przełamali i zapunktowali.

W sobotę w Elblągu spotkały się dwie drużyny, które w obecnym sezonie nie wygrały jeszcze meczu. Gospodarze mieli na koncie 2 punkty po dwóch remisach, a goście trzy porażki. Częstochowianie potrafili przerwać jednak serię i zdobyli bardzo cenne punkty. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 86. minucie Maksymilian Stangret.