Jest druga wygrana piłkarzy Skry Częstochowa w 2. lidze!

Piłkarze Skry Częstochowa pokonali GKS Jastrzębie 2:1 i mogli cieszyć się z drugiego zwycięstwa w sezonie.

Częstochowskim piłkarzom bardzo zależało na drugim zwycięstwie. Skra rozpoczęła sezon z -7 punktami i musi odrabiać straty.

W sobotnim spotkaniu częstochowianie zagrali bardzo ambitnie i do samego końca walczyli o zwycięstwo. Udało się w doliczonym czasie gry.

Skra na prowadzenie wyszła w 68. minucie po golu Piotra Noconia. Zawodnicy GKS Jastrzębie wyrównali w 83. minucie. Gospodarze o 3 punkty walczyli do samego końca. Udało się w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Gola na wagę 2 zwycięstwa w sezonie zdobył Maksymilian Stangret.

Po ostatnim gwizdu sędziego piłkarze Skry mogli cieszyć się z wygranej.

Skra po 7 kolejkach ma -1 punkt. Do przedostatniej Olimpi Elbląg traci 3 punkty.

AK, fot: Natanel Brewczyński (Skra Częstochowa)

Skra Częstochowa – GKS Jastrzębie 2:1 (0:0)

1:0 Piotr Nocoń (68.), 1:1 Michał Bednarski (83.), 2:1 Maksymilian Stangret (90.)

Skra: Kramarz – Kucharczyk, Lorenc, Magnuszewski – Stec, Ławrynowicz, Winciersz (90’ Owczarek), Sobczak (77’ Kaczorowski), Niedbała (90’+4 Wróbel), Nocoń – Stangret.