Druga porażka piłkarek FC Skra Ladies w Orlen Ekstralidze. Znowu pech…

Piłkarki FC Skra Ladies Częstochowa mogą mówić o kolejnym pechu w Orlen Ekstralidze. Tym razem w ostatniej minucie meczu ze Stomilankami Olsztyn straciły bramkę na 2:3 i wróciły do domu z drugą porażką.

W debiucie w Orlen Ekstralidze piłkarki FC Skra Ladies Częstochowa straciły bramkę w 1. minucie spotkania. Ostatecznie przegrały z Rekoredm Bielsko-Biała 0:2. W 2. kolejce częstochowianki grały w Olsztynie ze Stomilankami. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej poowie rywalki wyszło na prowadzenie 2:1, ale Skra Ladies zremisowała na 2:2. Ggdy wydawało się, że mecz zakończy się remise, Stomilanki w 90. minucie zadały decydujący cios i wygrały 3:2.

Czestochowianki swojej szansy będą musiały szukać w najbliższym meczu z GKS-em Katowice.