Siatkarze Exact Systems Norwid wywieźli ze stolicy punkt!

W 18 meczu Tauron 1 Ligi siatkarze Exact Systems Norwid przegrali po zaciętym spotkaniu w Warszawie z Legią 2:3, ale wywieźli ze stolicy 1 punkt.

Siatkarze Exact Systems Norwid wygrali w obecnym sezonie u siebie z Legią Warszawa i do stolicy też jechali po zwycięstwo. Siatkarze trenera Piotra Gruszki byli bliscy wykonania zadania. Po pierwszym secie prowadzili 1:0, a po trzech partiach 2:1. Mecze z Legią, te oficjalne i te towarzyskie były w tym sezonie bardzo zacięte. I tak też było w sobotę w Warszawie. Czwartego seta wygrała Legia i doprowadziła do tie-breaka. W piątym secie kibice ponownie zobaczyli zaciętą walkę. Ostatecznie to Legia wygrała na przewagi 16:14 i mogła cieszyć się ze zdobycia 2 punktów. Siatkarze Exact Systems Norwid wrócili do domu z jednym punktem…

Legia Warszawa – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:2 (18:25, 25:19, 24:26, 25:19, 16:14)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Usowicz, Kryński, Długosz, Zawalski, Podborączyński (libero) – Biliński, Wnuk, Mucha, Gibek, Popiela.