W niedzielnym meczu PlusLigi siatkarze Steam Hemarpol Norwid Częstochowa wygrali 3:0 z GKS-em Katowice. To 6 zwycięstwo częstochowian w obecnym sezonie w PlusLidze.

Siatkarze Steam Hemarpol Norwid do meczu z GKS-em podchodzili po zwycięstwie w Rzeszowie z Resovią. Częstochowianie chcieli uniknąć wpadki, tak jak z Barkomem Każany Lwów i mocno skoncentrowani wyszli na mecz z GKS-em. Inauguracyjnego seta częstochowianie wygrali 25:21. Zaciętą walkę kibice widzieli w drugim secie, gdzie gospodarze dopiero na przewagi wygrali 26:24. Niestety, ale podopieczni trenera Cezara Douglas Silvy nie postawili w trzecim secie kropki nad i. Zamiast wygrać 3:0 i szybko zakończyć mecz, dali gościom złapać oddech. W końcówce trzeciej partii GKS prowadził 23:20 i 24:21. GKS nie zmarnował pierwszej piłki setowej i wygrał na 25:21. Tym samym na tablicy wyników było 2:1 w setach…

W czwartym secie goście nie dawali za wygraną i chcieli doprowadzić do tie-breaka. Siatkarze Ssteam Hemarpol Norwid nie pozwolili jednak na to. Wygrali 25:21 i mecz 3:1. Tym samym cieszyli się z 6 zwycięstwa w sezonie…

MR-K, fot: AK

Steam Hemarpol Norwid Częstochowa – GKS Katowice 3:1 (25:21, 26:24, 21:25, 25:21)

Steam: Isaacson, Ebadipour, Adamczyk, Indra, Lipiński, Popiela, Makoś (libero) – Borkowski, Schmidt, Kowalski.

Partnerami relacji sportowych są:

Siatkarze Steam Hemarpol Norwid pokonali GKS Katowice i cieszyli się z 6 zwycięstwa w sezonie 2