Na pięknym stadionie w Sosnowcu Skra straciła aż 4 bramki… Jedną z bramek zdobył Andrzej Niewulis…

Nie udał się piłkarzom Skry Częstochowa wyjazd na sobotni mecz 2. ligi do Sosnowca. Częstochowianie przegrali ze spadkowiczem z 1. ligi aż 1:4.

O ile Skra dobrze prezentuje się w Częstochowie to na wyjazdach traci wiele ze swojej wartości. W sobotę częstochowianie grali w Sosnowcu z Zagłębiem i ulegli aż 1:4. Bilans Skry na wyjazdach to 1 zwycięstwo i aż 6 porażek.

W sobotę w Sosnowcu częstochowianie już do przerwy przegrywali 0:2. 3. gola Zagłębie zdobyło w 76. minucie i już raczej do końca spotkania mogło grac spokojniej… Skra kontaktowego gola zdobyła w 78. minucie. Końcówka spotkania należała do gospodarzy, którzy w doliczonym czasie gry strzelili swoją 4. bramkę…

Skra nie opuściła ostatniego miejsca w tabeli. Po 12. meczach ma nadal 5 punktów, choć w bilansie 4 wygrane i 8 porażek.

Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa 4:1 (2:0)

1:0 Bartosz Snopczyński (23.), 2:0 Andrzej Niewulis (25.), 3:0 Bartosz Snopczyński (76.), 3:1 Piotr Owczarek (78.), 4:1 Kamil Biliński (90.)

Skra: Garstkiewicz (74. Kramarz) – Lorenc, Estigarribia, Kucharczyk, Stec, Ławrynowicz (74. Wróbel), Sobczak (74. Owczarek), Kaczorowski, Niedbała (63. Sadowski), Nocoń (86. Kroczek), Stangret.

Na pięknym stadionie w Sosnowcu Skra straciła aż 4 bramki... Jedną z bramek zdobył Andrzej Niewulis... 2