Skra wygrała trzeci mecz i wyszła na plus. 2-ligowy mecz oglądał właściciel Rakowa…

Piłkarze 2-ligowej Skry Częstochowa rozegrali w sobotę bardzo dobre spotkanie i pokonali faworyzowaną Wisłę Puławy 2:1. Dwa gole dla Skry zdobył Jakub Niedbała, a mecz na żywo oglądał właściciel Rakowa Michał Świerczewski.

Piłkarze Skry rozegrali w sobotę bardzo dobre spotkanie. Nie wystraszyli się wyżej notowanych rywali tylko od samego początku starali się narzucić swoją filozofię gry.

Skra atakowała i cel swój osiągnęła w 14. minucie. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Jakub Niedbała. Skra utrzymała prowadzenie do przerwy.

Druga połowa też była ciekawa. Skra broniła wyniku i atakowała. Udało się w 88. minucie. Niedbała wykorzystał rzut karny i zdobył swoją druga bramkę.

Niestety, ale prowadzenie 2:0 rozluźniło gospodarzy, który za chwilę stracili bramkę i goście zmniejszyli straty na 1:2.

Co ciekawe, mecz na żywo w towarzystwie prezesa Skry Artura Szymczyka oglądał właściciel Rakowa Michał Świerczewski…

Skra po 9 rozegranych meczach ma 2 punkty i zajmuje 18. miejsce. Do 17. Olimpii Elbląg traci 3 punkty, a do bezpieczne strefy 7 punktów.

Skra Częstochowa -Wisła Puławy 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakub Niedbała (14.), 2:0 Jakub Niedbała (88.), 2:1 Kamil Kumoch (90.)

Skra: Kramarz – Kucharczyk, Estigarribia, Lorenc, Stec (66. Wróbel), Ławrynowicz, Winciersz (66. Owczarek), Kaczorowski, Niedbała, Nocoń, Strangret (76. Noworyta).

Partnerami relacji sportowych są:

Skra wygrała trzeci mecz i wyszła na plus. 2-ligowy mecz oglądał właściciel Rakowa... 2