Wysoka porażka Skry Częstochowa z Hutnikiem Kraków

Nie wiedzie się piłkarzom Skry Częstochowa w rozgrywkach 2. ligi. Częstochowianie przegrali u siebie z Hutnikiem Kraków aż 1:4 notując trzecią porażkę z rzędu.

Przed meczem piłkarze Skry Częstochowa mieli nadzieję na zwycięstwo. W Częstochowie przy ul. Loretańskiej spotkały się dwie drużyny, które miały na koncie po dwie porażki i były bez punktów. Niestety lepsi okazali się goście, którzy z Częstochowy wywieźli pewne 3 punkty i mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w sezonie.

Hutnik już w 20. minucie objął prowadzenie, które utrzymał do przerwy. Druga część meczu dobrze rozpoczęła się dla gospodarzy, bo w 49. minucie Piotr Nocoń doprowadził do wyrównania i pojawiły się nadzieje, na wygraną. Niestety, ale inicjatywę przejęli goście, którz strzelili trzy gole i ostatecznie wygrali aż 4:1…

Skra po 3 kolejkach ma – 7 punktów.

Skra Częstochowa – Hutnik Kraków 1:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Głogowski (20.), 1:1 Nocoń (49.), 1:2 Soprych (64.), 1:3 Głogowski (84.), 1:4 Głogowski (90.)

Skra: Garstkiewicz – Kucharczyk, Sadowski, Magnuszewski (71. Lorenc), Ławrynowicz, Stec (78. Wróbel), Sobczak (46. Winciersz), Owczarek, Nocoń, Kaczmarek (46. Niedbała), Noworyta (46. Stangret).