fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaWspółpraca Fundamentem Sukcesu

Współpraca Fundamentem Sukcesu

 

WFS to klub networkingowo-rozwojowy o zasięgu ogólnopolskim. Skutecznie wspieramy rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych, a także przekazując sobie rekomendacje.

Współpraca Fundamentem Sukcesu 1
Jedno z wielu spotkań WFS /fot. Monika Cichosz

 

Organizacja powstała trzy lata temu. Głównym założeniem jej działalności jest wparcie i budowanie świadomości przedsiębiorców, a także wsparcie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jak mówi Tomasz Alama, dyrektor krajowy WSF Polska, koordynujący kluby w Radomsku, Częstochowie i Łodzi – „W biznesie sukces zależy od wielu czynników, jednym z najważniejszych jest budowanie kontaktów”.

Spotkania mają charakter zorganizowany. Na początku następuje przywitanie gości, przedstawiane są informacje o samym spotkaniu, następnie przedstawiają się przedsiębiorcy – mówią czego szukają i co mogą zaoferować innym. Rozmówcy poznają się, wymieniają między sobą swoje doświadczenia po czym umawiają się na kolejne spotkania.

Współpraca Fundamentem Sukcesu 2
fot. Monika Cichosz

Charakterystyczną cechą naszych spotkań jest łączenie lokalnych przedsiębiorców z firmami z całej Polski” – podkreśla Alama.

Typ spotkań networkingowych nie jest jeszcze tak rozwinięty i popularny w Polsce, natomiast na świecie jest on podstawą do budowania relacji między przedsiębiorcami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług. Biznesowe spotkania prowadzone są w miastach: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Opole i Radomsko.

 

Paulina Stasiak-Balas

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -