Stypendia dla zdolnych uczniów

0
87

115 uczniów szkół podstawowych i średnich otrzymało stypendia Burmistrza Kłobucka za ubiegły rok szkolny. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku.
Z rąk burmistrza Jerzego Zakrzewskiego oraz Przewodniczącej Komisji Stypendialnej, Sekretarz Sylwii Piątkowskiej, nagrody otrzymało 111 uczniów szkół podstawowych oraz 4 reprezentantów szkół średnich. Tegoroczną galę uświetniły występy wokalne oraz taneczne nagrodzonych stypendystów.

Stypendia dla zdolnych uczniów 1


Stypendia Burmistrza Kłobucka za rok szkolny 2018/2019 otrzymali uczniowie:
STYPENDIA NAUKOWE
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kłobucku: Zuzanna Chabrajska, Natalia Derda, Oliwia Ploch, Faustyna Dąbrowska, Hanna Wójcik, Wiktoria Zmora, Hanna Bęben, Joanna Wośtak, Filip Wójcik, Przemysław Kurzacz, Karolina Jura, Oliwia Kotkowska, Paweł Piskuła, Anna Chabrajska, Maciej Gosławski, Natalia Błaszczykowska, Aleksandra Karczewska, Wiktoria Sawicka, Tymoteusz Tokarz, Marcelina Mrowiec, Wiktoria Pytel-Baran, Weronika Sadzińska, Olga Kowalczyk, Michał Wośtak, Kamila Bednarska, Krzysztof Jabłoński, Karol Bednarski, Tomasz Profic, Aleksandra Mostowska, Klaudia Jamrozik, Izabela Żurkowska, Mikołaj Ząbkowski, Michał Kozar-Konieczny, Karol Witek, Maja Michalak, Maja Stępień.

Stypendia dla zdolnych uczniów 2

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kłobucku: Bartosz Siedlak, Kinga Piątkowska, Jakub Gawęda, Alicja Biernacka, Mateusz Nabiałczyk, Jakub Mięsowski, Inga Wojaczek, Emilia Nicia, Michał Matysiak, Maciej Kowalczyk, Zuzanna Kasprzak, Piotr Kaźmierczak, Natalia Pytel, Kinga Skrok, Wiktoria Angiel Rabiniak.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobodnie: Julia Lada, Kacper Szymański, Emilia Mrowiec, Dorota Wąs.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Częstochowie:, Kajetan Czapliński, Mikołaj Czapliński

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku: Hanna Zmysłowska, Julia Zając, Piotr Polak, Dominika Cyra.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kłobucku: Jakub Kłysiński, Maciej Berski, Marzena Rykała, Kinga Sowula, Olga Berska, Natalia Kalwik.

Stypendia dla zdolnych uczniów 3

Szkoła Podstawowa w Libidzy: Natalia Sitek.

Szkoła Podstawowa w Białej: Julia Kiepura, Weronika Nocoń, Wiktoria Marcinkiewicz.

Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku: Alicja Długosz, Jakub Dądela.

Szkoła Podstawowa Nr 29 w Częstochowie Bartłomiej Wróż, Jan Ochmański.

STYPENDIA ARTYSTYCZNE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku: Mateusz Sadowski, Lena Kucharska, Agata Bełtowska, Martyna August.

Zespołu Szkół Plastycznych w Częstochowie: Dominika Tokarz.

Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kłobucku: Hanna Lubczyńska, Kaja Balcerzak, Maja Bladocha, Oliwia Stępień, Krzysztof Włodarczyk, Jagoda Wypych.

Szkoła Podstawowa w Libidzy: Oskar Trzepizur.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kłobucku: Oliwia Gorzelak, Zofia Dądela, Amelia Tałaj.

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kłobucku: Natalia Ochmańska, Zuzanna Gancarek, Julia Biernacka, Gabriela Olewicz.

Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku: Magdalena Dederko.

STYPENDIA SPORTOWE

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku: Maciej Kardas.

Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kłobucku: Magdalena Grzegorzek, Radosław Ordowski, Oliwia Pietrzak, Wanessa Skupień, Zuzanna Widuła, Oliwia Staszczyk.

Akademia RKS Raków Częstochowa: Dawid Pytel.

Szkoła Podstawowa nr 7 w Częstochowie: Mateusz Jaskóła.

Szkoła Podstawowa w Libidzy: Julia Badora.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kłobucku: Witold Piątek, Kacper Glajzner, Maksymilian Solski, Bartosz Hłond, Natalia Kulej, Maciej Włoszek, Kacper Paciepnik, Oliwia Świącik.

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kłobucku: Dominika Noga, Dominik Pietrzak.
(Źródło: UM Kłobuck)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here