W Kłobucku przyznano stypendia za osiągnięcia w nauce, artystyczne i sportowe

0
1026

Stypendia Burmistrza Kłobucka za rok szkolny 2019/2020 otrzymało 66 uczniów ze szkół podstawowych i średnich.

Ze względu na „czerwoną strefę”, którą jest objęty powiat kłobucki, uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się w poszczególnych szkołach podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Przewodnicząca Komisji Stypendialnej, Sekretarz Sylwia Piątkowska w imieniu burmistrza Jerzego Zakrzewskiego, wręczyła nagrody uczniom i absolwentom:

  • Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku;
  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. gen. J. Bema w Kamyku;
  • Szkoły Podstawowej w Białej,

oraz uczestniczyła w obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku.

W Kłobucku przyznano stypendia za osiągnięcia w nauce, artystyczne i sportowe 1
Fot: Gmina Kłobuck

W czasie przemowy, Pani Sekretarz pogratulowała zdolnej młodzieży świetnych wyników w nauce, jak również osiągnięć artystycznych i sportowych życząc im dalszego pogłębiania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności oraz pasji.

Słowa wdzięczności trafiły także do rodziców, nauczycieli, trenerów oraz tych wszystkich, którzy wspierali stypendystów.

W Kłobucku przyznano stypendia za osiągnięcia w nauce, artystyczne i sportowe 2
Fot: Gmina Kłobuck

Stypendia Burmistrza Kłobucka za rok szkolny 2019/2020 otrzymali uczniowie:
NAUKOWE:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku:

  • Bogusławska Amelia;
  • Gmyrek Zuzanna;
  • Kłysiński Jakub;
  • Knop Tomasz;
  • Miarka Igor;
  • Otwinowska Katarzyna;
  • Sowula Kinga;
  • Włodarczyk Krzysztof;
  • Wojtasik Kornelia.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku:

  • Biernacka Alicja;
  • Choła Natalia;
  • Kasprzak Zuzanna;
  • Kowalczyk Maciej;
  • Solski Maksymilian;
  • Wojaczek Inga.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku:

  • Bęben Hanna;
  • Chabrajska Anna;
  • Gosławski Maciej;
  • Jura Karolina;
  • Kozar-Konieczny Michał;
  • Kozar-Konieczny Rafał;
  • Łakomy Filip;
  • Majewski Maksymilian;
  • Michalak Maja;
  • Ochmańska Natalia;
  • Piskuła Paweł;
  • Rachwalik Lena;
  • Sawicka Wiktoria;
  • Stępień Maja;
  • Szymczyńska Dominika;
  • Szymczyńska Matylda;
  • Wośtak Joanna;
  • Zmora Wiktoria.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. Józefa Bema w Kamyku:

  • Agata Bełtowska;
  • Jagoda Barbara;
  • Kucharska Lena;
  • Posmyk Stanisław;
  • Sadowski Mateusz.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Łobodnie:

  • Haberka Jakub;
  • Szymański Kacper.

Szkoła Podstawowa w Białej:

  • Biczak Iga;
  • Kiepura Julia;
  • Tałajczyk Wiktor.

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Libidzy:

  • Urbański Mateusz.

Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa w Częstochowie:

  • Galińska Nikola.

IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowie:

  • Kaźmierczak Piotr.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Częstochowie:

  • Czapliński Kajetan;
  • Czapliński Mikołaj.

Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku:

  • Kowalczyk Olga;
  • Pytel-Baran Wiktoria.

ARTYSTYCZNE:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku:

  • Świącik Kamila;
  • Wypych Jagoda.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku:

  • Dądela Zofia;
  • Nykiś Laura;
  • Tałaj Amelia.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku:

  • Kotkowska Oliwia;
  • Telęga Anna.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. Józefa Bema w Kamyku:

  • Ściebura Oliwia;
  • Zielińska Małgorzata.

Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku:

  • Dederko Magdalena;
  • Gancarek Zuzanna.

SPORTOWE:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku:

  • Lubczyńska Hanna.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kłobucku:

  • Paciepnik Kacper.

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku:

  • Noga Dominika;
  • Pietrzak Dominik.

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Kleszczowie:

  • Biernacka Julia .

[post_gallery]

Fot: Gmina Kłobuck

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here