Siatkarki Silesii Częstochowa sprawiły sobie i swojej koleżance miły prezent

W 13. kolejce rozgrywek 2 ligi kobiet siatkarki KS Silesia Częstochowa wygrały z Chełmcem Wałbrzych 3:1. A po meczu sprawiły swojej koleżance Aleksandrze Smykli urodzinowy prezent.

Spotkanie KS Silesia z Chełmcem zapowiadało się ciekawie. Częstochowskie siatkarki miały tylko dwa punkty przewagi nad rywalkami. Mecz toczył się o pozycję wicelidera.

Spotkanie dobrze rozpoczęły siatkarki Silesii i wygrały inauguracyjną partię do 19. W drugim secie triumfowały siatkarki z Wałbrzycha. Na szczęście od trzeciego seta wszystko wróciło do normy. Podopieczne trener Urszuli Jędrys-Szynkiel wygrały w trzecim secie do 23, a w czwartym do 22 i mogły cieszyć się ze zwycięstwa 3:1 i zdobytych kolejnych 3 punktów.

Dzięki wygranej KS Silesia umocniła się na 2. pozycji w tabeli 3 grupy 2 ligi.

Po meczu siatkarki KS Silesii przygotowały urodzinowy prezent dla swojej koleżanki Aleksandry Smykli, która miała urodziny. Był tort, konfetti, życzenia i sto lat…

KS Silesia Częstochowa – Chełmiec Wałbrzych 3:1 (25:19, 22:25, 25:23, 25:22)