Radomsko – Medale dla „10-ki”

Aż 4 medale zdobyły młodziczki z OKSS 10-Ka podczas VII Rundy Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików.

Liczne grupy młodzików z klubów województwa łódzkiego gościły w sobotę 17 września w Zduńskiej Woli na strzelnicy Klubu SOKÓŁ. Strzelane były konkurencje karabin i pistolet pneumatyczny.

Ekipa z 10-ki wystrzelała 4 medale w pistolecie pneumatycznym. Nasze młodziczki zdobyły cztery czołowe miejsca. Złoto wystrzelała Asia Tutaj, srebro Zosia Wilczek, brąz Asia Kucharska a Antosia Zielińska uplasowała się na miejscu czwartym” – powiedział Sławomir Dziegieć z OKSS 10-ka. Pośród młodzików Krzysiu Skowronek zdobył srebrny medal. Dla najmłodszego młodzika Oliviera Stolarczyka był to pierwszy start w zawodach tej rangi przygotowujący do kolejnych rywalizacji.