Porażka siatkarzy Eco-Team AZS Stoelzle z Zaksą

W 15. kolejce siatkarskiej 2 ligi Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa przegrał w Hali Polonia z Zaksą Strzelce Opolskie 1:3.

Siatkarze Eco-Team AZS Stoelzle swój sobotni mecz rozegrali w Hali Polonia. Przenosiny z HSC na mecz z Zaksą do Hali Polonia nie przyniosły efektu. Częstochowscy siatkarze przegrali 1:3 i stracili pozycję wicelidera…

Goście już po dwóch setach prowadzili 2:0. Gospodarze wygrali trzecią partię 25:23 i zmniejszyli straty na 1:2. Niestety, ale siatkarzom Eco-Team AZS nie wyszedł czwarty set. Przegrali go do 13 i mecz 1:3.

Po 14 rozegranych meczach Eco-Team AZS ma 33 punkty i jest na 3. pozycji. Zaksa po 15 meczach ma 34 punkty i zajmuje 2. miejsce. Prowadzi WKS Wieluń (15 meczów, 39 punktów).

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – ZAKSA Strzelce Opolskie 1:3 (21:25, 18:25, 25:23, 13:25)