fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaZdrowieObuwie KOSELA MEDIC - dla wrażliwych, kobiecych stóp

Obuwie KOSELA MEDIC – dla wrażliwych, kobiecych stóp

Dla Twojej Mamy i Babci – to hasło idealnie oddaje obuwie KOSELA MEDIC. Zaprojektowano je tak, by miękkie i bezuciskowe wnętrze było przyjazne stopom wrażliwym.

Kobiece stopy są z natury bardziej delikatne i słabsze niż stopy mężczyzn, co wynika m.in. z mniejszej wytrzymałości więzadeł i torebek stawowych oraz gorszej sprawności i mniejszej siły mięśni. Zniekształcenia stóp mogą być wrodzone lub nabyte. Do najczęściej spotykanych zmian stóp wrażliwych można zaliczyć: płaskostopie podłużne, płaskostopie poprzeczne, paluch koślawy, palce młoteczkowate, ostrogi piętowe, zmiany w tkankach miękkich stopy prowadzące do powstania nagniotków, modzeli, zapalenia pochewek ścięgnistych czy kaletek maziowych. Bolesne zmiany zachodzące w stopach łączą się najczęściej z wiekiem. Pomocne w łagodzeniu bólu i poprawie komfortu życia jest używanie odpowiedniego obuwia.

Obuwie KOSELA MEDIC zostało tak zaprojektowane, by powstało miękkie i bezuciskowe wnętrze, przyjazne stopom wrażliwym. Dzięki zminimalizowaniu ilości szwów oraz specjalnym miękkim wyściółkom, cholewki nie uciskają. Szeroka okolica przodostopia pozwala na swobodne, anatomiczne ułożenie palców. Wysoki, a przy tym delikatny i miękki podnosek, nadaje kształt i jednocześnie ochrania palce. Odpowiednio usztywniona część piętowa stabilizuje prawidłowe ustawienie pięty w stosunku do osi podudzia.

Elastyczne podeszwy zginające się na linii stawów śródstopno-palcowych ułatwiają fizjologiczne przekolebanie stopy w czasie chodu. Dodatkowo, lekkie i sprężyste tworzywa podeszew minimalizują wstrząsy powstałe w czasie chodu, minimalizując ryzyko mikro urazów. Większość modeli posiada profile anatomiczne lub wkładki profilaktyczne, dające dodatkowe odciążenia w miejscach bolesnych lub wzmożonego nacisku. Szeroka gama modeli i wzorów pozwala na dopasowanie obuwia do konkretnych potrzeb użytkowniczek.

Zamówienia można składać w sklepie internetowym www.koselamedic.pl.

Zapraszamy również osobiście do naszego sklepu firmowego znajdującego się w Częstochowie pod adresem Batalionów Chłopskich 74/76.

(red.)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -