fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportPiłka nożnaLider gotowy do wiosny

Lider gotowy do wiosny

 

RKS Radomsko zajmuje pierwsze miejsce w IV lidze łódzkiej piłki nożnej. Drużyna przygotowuje się do rundy wiosennej, a zarząd buduje struktury klubu. Cel krótkoterminowy to awans do III ligi, ale na tym nikt nie zamierza spocząć.

Od niespełna dwóch lat RKS przechodzi przemianę opartą na kilku aspektach. Sportowo drużyna podnosi się po latach posuchy i znów próbuje wejść do przedsionka krajowych salonów. W składzie grają dobrze znani w regionie piłkarze: Adrian Klepczyński, Adrian Pluta czy Paweł Baraniak. Nie brakuje też młodych i zdolnych radomszczan. Runda jesienna, łódzkiej czwartej ligi była trudna, lecz zakończyła się happy endem, remisem na wagę fotelu lidera w Sieradzu z tamtejszą Wartą. Biało zieloni będą zresztą największym rywalem radomszczan w drodze po upragniony awans. Warta to spadkowicz z trzeciej ligi, który posmakował piłki na wyższym poziomie i planuje jak najszybciej do tej ligi wrócić.

RKS zdecydował się w tym roku także na dystrybucję karnetów, do tej pory sprzedał ich 300 co jest rekordowym wynikiem na tym szczeblu rozgrywkowym. Już 3 marca, w Hali Powiatowej w Radomsku odbędzie się prezentacja drużyn trenujących w klubie. A tych jest aż 13, czyli ponad 200 dzieci, które udział w treningach mają darmowy.

Ważnym aspektem budowy klubu jest dla zarządu pozyskiwanie sponsorów i budowanie relacji biznesowych, dlatego też już w 2017 roku działalność rozpoczął Biznes Club RKS. Do tej pory organizacja zrzesza ponad 30 firm i instytucji. Celem klubu biznesowego jest wspieranie finansowe działalności RKSu, ale też budowanie sieci kontaktów i wymiana usług wśród sponsorów. Pierwszego marca przy współpracy z WFS Radomsko, RKS zorganizuje event networkingowy, na którym zostanie zaprezentowana między innymi strategia rozwoju klubu na kolejne lata.

(RKS Radomsko)

[post_gallery]

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -