Kłobuck. Stracił prawo jazdy podczas weryfikacji zagrożenia z KMZB

0
37

Pomimo wielu informacji na temat tragicznych skutków zbyt szybkiej jazdy, kierowcy w dalszym ciągu znacznie przekraczają prędkością w terenie zabudowanym.

W walce z „piratami drogowymi” kłobuccy policjanci wykorzystują Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Ostatnio podczas weryfikacji naniesionego zagrożenia, prawo jazdy stracił 31-letni kierowca skody, który w terenie zabudowanym, na ul. Częstochowskiej w Miedźnie, jechał z prędkością 115km/h!

Kłobuck. Stracił prawo jazdy podczas weryfikacji zagrożenia z KMZB 1
fot. KPP Kłobuck

Ostatnio podczas weryfikacji naniesionego zagrożenia, prawo jazdy stracił 31-letni kierowca skody, który w terenie zabudowanym, na ul. Częstochowskiej w Miedźnie, jechał z prędkością 115km/h!

Podczas prowadzonych kontroli policjanci wykorzystywali laserowe urządzenie pomiarowe TruCam LTI 20/20. Przypominamy, że jedną z zalet urządzenia jest fakt, iż podczas pomiaru prędkości wykonywane jest zdjęcie z dokładnym wskazaniem mierzonego pojazdu. Eliminuje to wątpliwości co do tego, który samochód był przedmiotem pomiaru. TruCam może ustawiać zbliżenie i ostrość na aktualnie mierzony pojazd i utrzymywać optymalne warunki zapisu video w trakcie całego cyklu pomiaru. W rezultacie zapisany zostaje dowód każdego zarejestrowanego wykroczenia.

(KPP Kłobuck)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here