fbpx

Częstochowskie Kino Samochodowe w Śródmieściu

Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa, Stowarzyszenie Częstokocham, Młodzieżowa Rada Miasta oraz Miejski Dom Kultury w Częstochowie zapraszają wszystkich zmotoryzowanych kinomaniaków na samochodowy seans filmowy.

Dzięki głosom oddanym przez mieszkanki i mieszkańców dzielnicy Śródmieście w ubiegłorocznym głosowaniu budżetu obywatelskiego projekcja filmowa dla zmotoryzowanych odbędzie się 25 października 2020 roku o godzinie 18:30 na terenie IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie.

Wyświetlony zostanie film „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”:

”Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy! – cyt. filmweb.pl.

Przybyłe auta będą ustawiane przez organizatorów, dlatego ważny jest wcześniejszy przyjazd na wydarzenie. Ilość miejsc parkingowych jest ograniczona. Organizator ma prawo nie wpuścić wszystkich samochodów.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie zasad w czasie seansu:

  • bezwzględny zakaz wysiadania z samochodu;
  • każdy z uczestników wydarzenia powinien mieć ze sobą maseczkę;
  • wyłączenie wszelkich świateł w samochodzie.

Również bardzo ważne! Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe. Na początku seansu wyświetlona zostanie częstotliwość, na którą należy ustawić radio samochodowe.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie darmowe.

Częstochowskie Kino Samochodowe w Śródmieściu 2
Fot: Event