fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościKłobuckDla zdrowej i pięknej skóry

Dla zdrowej i pięknej skóry

 

Salony kosmetyczne co rusz wprowadzają nowe zabiegi. Należy pamiętać, że nie każdy nadaje się do naszej skóry. Dobra kosmetyczka powinna doradzić jaki zabieg będzie dla nas najlepszy.

Na rynku kosmetycznym pojawił się nowy zabieg. Dostępny jest w jednym z najlepszych salonów w powiecie kłobuckim – Studio Urody „Agata” w Kłobucku. O samym zabiegu, jego przeznaczeniu i efektach rozmawiamy z kosmetologiem Agatą Berg.

Paulina Stasiak-Balas: W Waszym salonie dostępny jest nowy zabieg pn. Redness Minimizer Therapy Program. Czym on jest?

Agata Berg: Essenté jest to terapeutyczna marka inspirowana najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Nagradzana na międzynarodowych kongresach w Polsce i na Świecie za innowacyjność oraz nowoczesne technologie Uwielbiana przez klientki , gwiazdy oraz ekspertów. Sam zabieg jest odpowiedzią na potrzeby klientek, które mają problemy ze skórą m.in. trądzik różowaty, problem ze skóry suchej (poprzez jej nawilżenie). Także działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie i wzmacnia mechanizmy ochronne skóry.

Dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z trądzikiem różowatym w każdej fazie, z rumieniem oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

Na czym polega zabieg?

Program terapeutyczny Essenté jest komponowany indywidualnie dla każdego klienta pod kątem jego specyficznych wymagań skóry. Preparaty zabiegowe oprócz formuł korneoterapeutycznych i komponentów biostymulujących wykorzystują trzy drogi przenikania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry: transdermalną, transepidermalną i transfolikularną oraz programy eksfoliacji i resufacingu – przez co efekt terapeutyczny osiągany jest w bardzo krótkim czasie.

Istotnym elementem kuracji jest codzienna pielęgnacja domowa, która rozpoczyna walkę z problemem, pielęgnuje i regeneruje a finalnie pogłębia i podtrzymuje efekty osiągnięte podczas terapii gabinetowej.

Jakie jest jego działanie?

Podstawowym działaniem tego zabiegu jest wyciszenie rumienia oraz uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Poniższy obrazek dokładnie przedstawia efekt po zabiegu. Skóra pacjentki jest wyraźnie rozświetlona, wygładzona i nawilżona.

Dla zdrowej i pięknej skóry 1
Efekt zabiegu Essenté

Ilu zabiegów potrzeba, aby zredukować objawy trądziku różowego?

Cała seria to 4-6 zabiegów, wykonanych w odstępie od 10 do 14 dni.

Koi, wzmacnia, nawilża a także chroni skórę przed działaniem promieni UV. Czy jeden zabieg wystarczy naszej skórze i zapewni jej ochronę?

Jeden zabieg możemy potraktować jako zabieg bankietowy, czyli taki którego efekt widoczny jest zaraz po jego wykonaniu. Przy tym zabiegu efekty zauważymy po pierwszym zastosowaniu. Jednak wiadomo, że aby utrzymać taki efekt potrzeba tych zabiegów od 4 do 6.

Kto powinien skorzystać z tego zabiegu?

Korzystać z tego typu zabiegów powinien każdy kto ma jakieś problemy z trądzikiem różowatym, rumieniem oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi Wskazany jest również dla osób zmagających się z trądzikiem. Zabieg ten idealnie wycisza stany zapalne, powodując piękny wygląd twarzy i zadowolenie wielu pacjentów.

 

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -