fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1

Bieg dla twardzieli

Już po raz trzeci w Radomsku organizowany będzie bieg ekstremalny. Radomsko Extreme 2019 – III Radomszczański Bieg Ekstremalny odbędzie się 10 sierpnia. Na uczestników czeka ciekawa, ale jak na bieg ekstremalny przystało niełatwa trasa. Dziesięć kilometrów przez bagna, stawy, rzeki, wzniesienia, ściany, liny, błoto, zasieki, schody i inne przeszkody, to, a nawet więcej czeka na śmiałków, którzy zdecydują się na udział w imprezie.

Bieg dla twardzieli 1


Zapisy, z gwarancją otrzymania pakietu startowego, potrwają do 2 sierpnia.
Jak informują organizatorzy, formuła biegów ekstremalnych nie jest rzeczą nową, jednak stale zyskuje na popularności. Jest to specyficzna forma biegu przełajowego utrudnianego dodatkowymi przeszkodami, przez co przypominać może bardziej ćwiczenia wojskowe niźli codzienny, poranny jogging. Imprezy tego typu w większości skierowane są jednak nie tylko dla największych „twardzieli”, ale do wszystkich, którzy chcą poddać sprawdzianowi swój hart ducha i możliwości. Liczy się zabawa, a czasem też współpraca
W tym roku radomszczańskiej imprezie towarzyszyć będzie piknik militarny, w którego programie znajdują się pokazy Szwadronu 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, pokazy Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, pokaz Sekcji Spadochronowej przy WAT Warszawa oraz koncerty — Marta Zalewska z zespołem i grupa Eddie. Znajdzie się również zajęcie dla najmłodszych. Swoje pociechy można zapisywać na rekreacyjną wersję biegu, skierowaną właśnie do nich.
Impreza wspierać będzie fundację „Sprzymierzeni z GROM” zajmującą się weteranami, którzy utracili zdrowie w czasie służby w kraju i poza jego granicami.
Radomsko Extreme 2019 – 10 sierpnia — Radomsko, teren wokół zbiornika na Wymysłówku (dojazd od ul. Kombatanckiej)
Regulamin imprezy oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie radomszczańskiego MOSiR-u – link: http://www.mosir.superstronywww.pl/aktualnosc.381.regulamin.i.zgloszenie.uczestnictwa.iii.radomszczanskiego.biegu.ekstremalnego

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -