Auta Mini Cooper na Jurze

0
30

Z okazji 60-lecia wyprodukowania pierwszego samochodu marki Mini Cooper na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się I Turystyczny Rajd MINI. Warto wybrać się Jurę, aby zobaczyć w akcji ulubione auto bohatera angielskiej serii komediowej „Jaś Fasola”.

Auta Mini Cooper na Jurze 1


Rajd rozpocznie się w piątek, 24 maja w Żarkach. Na Żareckim Targu odbędzie się wystawa samochodów, przejazd aut, a także ustanowienie Rekordu Polski polegający na zrobieniu zdjęcia jak największej liczby samochodów Mini. Rejestracja uczestników od godziny 15 na parkingu przy Żareckich Jarmarkach (ul. Piaski). Tam także zlokalizowanych zostanie większość atrakcji, m.in. wystawa i testowanie samochodów z salonu MINI Bawaria Motors i pokaz strażacki. Na godzinę 20 zaplanowano próbę wykonania zdjęcia samochodów ustawionych w napis: 60 YEARS MINI.
Następnego dnia, 25 maja, w godzinach 10:30 – 12:30 auta będzie można zobaczyć pod Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach i na Turystycznej Frajdzie w Leśniowie.
W niedzielę odbędzie się Parada MINI – przejazd samochodów w obstawie policji z Zajazdu Jurajskiego w Podlesicach pod Zamek w Ogrodzieńcu. Od godziny 11 do 15 na parkingu przy ul. Krakowskiej 7 w Podzamczu trwać będzie wystawa samochodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here