fbpx
Strona główna Polecane Areszt dla dilera narkotyków

Areszt dla dilera narkotyków

Do aresztu trafił 26-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego podejrzany o handel narkotykami. Jak ustaliła radomszczańska policja, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy mężczyzna wprowadził do obiegu około 1,6 kg różnych narkotyków.

Areszt dla dilera narkotyków 1


Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zatrzymali 20-letniego mieszkańca Radomska podejrzanego o posiadanie i odstępowanie innym osobom marihuany. Przy mężczyźnie znaleziono 6 działek z narkotykami. W toku prowadzonej sprawy policja zatrzymała kolejnego mężczyznę, tym razem mieszkańca powiatu radomszczańskiego.


Przy 26-latku policjanci znaleźli łącznie 119 gramów marihuany, amfetaminy i heroiny. Jak ustalono, człowiek ten w okresie od listopada 2019 r do kwietnia 2020 r wprowadził do obrotu ponad 1,6 kg różnych narkotyków. Mężczyzna działał w warunkach recydywy, gdyż wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.


Wobec 20-latka zastosowano dozór policyjny, natomiast wobec 26-latka prokuratora wystąpiła do sądu o zastosowanie aresztu na okres 3 miesięcy. Aresztowanemu mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(Źródło:KPP Radomsko)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here